نامزدم یکم بی حوصله بود بهش گفتم چرا اینجوری چته اگ حالت خوب نیست بگو اف شم و اینا بعد گفت نه خوبم و من کشش دادم بحثمون شد بهم گفت بس کن  تمومش کن  خیلی دلم شکست تاحالا باهام اینطوری حرف نزده بود  مقصرم اون بود امشب پیام داد معذرت خاهی کرد اما از ته دل نبود متوجه شدم منم بی هیچ حرفی گفتم بهم توهین کردی  شب بخیر وانلاین نشدم بنظرتون چطور برخورد کنم ک تکرار نکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه همیشه همینقد کش بدی بازم تکرار میکنه و چ بسا بدترم میشه رابطتون.

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
2731

چه نامزدتون چه هرکسی دیگه‌ای که دیدین شرایط مساعدی نداره پاپیچش نشید که بدتر میشه شرایط

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

همینکه کاری کردی سر (بس کن تمومش کن) عذرخواهی کنه یعنی شما موفق شدی تبریک میگم 😐 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

چیو تکرار نکنه ؟ فک میکنی که نباید بین تون بحثی پیش بیاد سخت در اشتباهی چونکه این چیزا بین زن و شوهر عادیه و اونم حرف بدی نگفته حتی بی احترامی نکرده فقط گفته بس کن تمومش کن

بد برخورد میکرد سرد هرچقد گفتم چی شده حرف بزنیم هیچی نمیگفت و بد اخلاقی در میورد

پس حتما کتاب مردان مریخی رو بخون 

مردها گاهی در غار تنهایی فرو میرن 

هی نباید بهشون بپیچی 

بعد از مدتی هم بیرون میان و حالشون هم خوبه

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
یکی اون گفت یکی من ن اون کم میارع ن من ... منم کم بیارم پرو میشه 

شوهرم هیچی نمیگفتو آروم و صبور یکی من میگفتم هیچی اون دوباره من هی میگفتم اونم هیچی الان ۱۰۰تا اون میگی من لال من بی اعصاب و افسرده.

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
2706