2726
عنوان

تو چه رنج قیمتی رژلب میخرید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 21 پست
میشه آدرس پیجشو بدی

حضوری خریدم از مشهد 

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لینکی چیزی داری ازش؟؟

ایدیشو دارم میخوای بدم بهت؟

من راضی بودم خودتم میخوای تحقیق کن راجع به مارکش اینا

مارک رژی که من گرفتم کیس بیوتی بود ۳۵ بودش فک میکنم ولی اصل بود چون کیفیتش خوب بودش

ایدیشو دارم میخوای بدم بهت؟ من راضی بودم خودتم میخوای تحقیق کن راجع به مارکش اینا مارک رژی که من گ ...

مطمئنی ۳۵تومن اصله؟؟؟؟؟؟؟؟؟آره کانالشو بده

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
2728
پارسال و پریسال خریدم اونموقع 30 تا 45 هزینه هر رژلبم شد از آنلاینش شاپ هم تو آف خرید کردم برند فی ...

الان کجایین شما

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
الان کجایین شما

تهرانم عزیزم کلا همینجا بودم😁

منظورم از اینکه میگم ایران این قیمت بود این نیست که خودم خارجم

چون آنلاین شاپم از خارج خرید میکنه و قیمت تو خود ایرانم میگیرم اونجور نوشتم که متوجه بشید

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
مطمئنی ۳۵تومن اصله؟؟؟؟؟؟؟؟؟آره کانالشو بده

والا پیجشو یکی از دوستام بهم معرفی کرد میگفت اینا کرمانشاه خودشون همه این جنسا رو میارن با سود کم میفروشن مثل اینکه این مغازهه سر کرونا تصمیم گرفته پیج بزنه

والا منم اولش باور نکردم قیمتاش به نسبت کرج که من زندگی میکنم خیلی پایینتر بود چون اینجاها جنس فیک هم گرون میدن

بعدا فهمیدم همه مغازه های اینجا از اونا جنس میگیرن با قیمت چهار پنج برابر میفروشن

منکه قیمتش چون پایین بود الکی سفارش دادم وقتی رسید دستم هم من هم مادرم خوشمون اومد از همه چیزاش 

مثلا رژه بوش خیلی خوب بود تقلبیا دیدی چه بوی گندی میدن؛ یا اینکه رژه ۲۴ ساعته بود ولی اصلا رو لبم خشک نمیشد فهمیدم سرب نداره یا اگرم داره کمه چون فقط رژ سربیا هستن که رو لب خشک میشن

پیج اینستا داشت ایدی پیجشو میدم بهت عزیزم

Beautyland__girls@