2726

سلام بچها بنظرتون سه ماه زود میگذره؟ 

خداروشکر تا اینجاش واسم زود گذشت 

ولی از اینجا ب بعد عجول شدم صبرم کم شده همش به روز تولدش فکر میکنم دلم میخواد چشمامو ببندم باز کنم سه ماه گذشته باشه و روز تولد پسرم برسه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6324367/خانمای-باسیاست-یه-لحظه-به-این-شوهر-چی-باید-گفت-تا-قانع-بشه-که-خواسته-رو-اینجوری-بیان-نمیکنن

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اول مرداد ، میخوام سزارین بشم میشه دو سه روزه آخر تیر و دوسه روز اول مرداد، کلا سه ماه مونده 

خب هر تاریخی سونو زد سزارین میشه ۲هفته قبلش .شهرتون سزار اختیاری انجام میدن؟

خدایا شُکرت❤🧿
انقد خوشحال شدم فروردین تموم شد احساس میکنم اردیبهشت رو غلتک میفته روزا

😂😂ان شاءالله.

خدا به همه چشم انتظارا صحیح و سلامتشو بده.

بچت بریجه؟؟یا خودت میخوای سزارین کنی؟

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا
2706