2737
2739
عنوان

تاپیک میزنید فکر باردارهاو مادرها هم باشید...

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=186880238]بله درسته ولی کل فضای مجازی پیچیده این موضوع[/QUOخدا لعنتش کنه.،

من فقط از عنوان ها فهمیدم‌چی شده اصلا نرفتم‌خبرش رو بخونم ولی از دیشب اصلا ارامش ندارم

من دیشب خبرشو خوندم تا خود صبح اشکام بند نیومد، هنوزم دهنم خشکه ار استرس انگار دارم خفه میشم 

میشه بگی چیشده کنجکاو شدم

من هیچوقت از دیگران ناراحت نمیشم فقط نظرم درموردشون عوض میشه😊
2728
قضیه چیه؟

پدری به دختر۱۷ماهش تجاوزکرده وبچه فوت شده وتواظهاراتش گفته بوده دختربچم گرمش بوده ولباس هاش رادرآوردم که خنکش بشه وبعد هم نتونسته خاک برسرجلوخودش رابگیره وبه بچه تجا وزکرده

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       
میشه بگی چیشده کنجکاو شدم

نوشته بود پدر ساناز 17ماهه بهش تجاوز کرده و بچه مرده 😭😭😭ای خدااااا 

❤️ایمان دارم که تو هوامو داری خدای مهربونم❤️     🤩🤩مامان نیکی خانم و نیلا خانم هستم🤩🤩            💖💖 خدا جوووونم خودت مراقب همسر و دخترای نازم باش آخه من عاشقشونم 💖💖
2738

این ها چشم کسیو وا نمیکنه قابل توجه کسایی گفتم اینو که میگن همه باید آگاه شن 

کسی که نبینه پرده جلوش چشاش هست و نمی بینه مثل فیلم غنچه های زخمی.

خدایا دلت میاد؟ دل مهربونم  هنوز فکر دلیه که دلم شکسته.....
پدری به دختر۱۷ماهش تجاوزکرده وبچه فوت شده وتواظهاراتش گفته بوده دختربچم گرمش بوده ولباس هاش رادرآورد ...

خدا لعنتش کنه کثافت انشالله با زجرو سختی جون بده

من هیچوقت از دیگران ناراحت نمیشم فقط نظرم درموردشون عوض میشه😊
من برای شوهرم تعریف میکردم حتی طاقت شنیدنشو نداشت لعنت به ذات کثیفش کاش اعدام نکنن بدن دست مردم تا ...

وای دقیقا منم واسه شوهرم خوندم خیلی به هم ریخت، تا خود صبح وول میخورد تو جاش، هی میرفت آب میخورد معلوم بود عصبیه، کاش نمیگفتم بهش 

❤️ایمان دارم که تو هوامو داری خدای مهربونم❤️     🤩🤩مامان نیکی خانم و نیلا خانم هستم🤩🤩            💖💖 خدا جوووونم خودت مراقب همسر و دخترای نازم باش آخه من عاشقشونم 💖💖
2706