2737
2734
عنوان

چکار کنم بچم زودتر دنیا نیاد؟؟ 😭

390 بازدید | 21 پست

35هفته و پنج روزم از هفته 30انقباضات داشتم پروژسترون میزنم الان حس میکنم بچه خیلی اومده پایین بعضی وقتا تکوناشو تو واژن و دهانه رحمم حس میکنم خیلی میترسم زایمان کنم الان اخه 38هفته و پنج روز وقت سزارینمه میترسم نمونه تا اون موقع 😭😭میترسم یهو دردام شروع بشه یا کیسه ابم پاره بشه

ارضا نشو اصلا .باعرض معذرت

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

نی نیت دختره یا پسر؟؟؟ آخه میگن دخترا تو شکم خیلی پایین هستن کلا و جای نگرانی نداره. البته من خودمم دختر دارم ولی یادم نیست پایین بود یا نه!!! 😅

ولی خب کلا استراحت کن بیشتر، خیلی تو تحرک نباش. آب زیاد بخور.... ایشالا که سر وقت به دنیا میاد. 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
آن شاالله که سر وقت دنیا میاد ولی اگر هم الان دنیا بیاد فکر نکنم مشکلی باشه بچه های منم ۳۵ هفتگی دنی ...

مشکلم وقت عملمه که میخوام سزارین بشم اگه زودتر دردام شروع بشن دکترم عملم نمیکنه دیگه 

2706