2410
2553
عنوان

عاقا بیاین بترکونیم با عکس بازی😉🤪😜📸📸📸📸📸📸📸

| مشاهده متن کامل بحث + 82053 بازدید | 1305 پست
من نبودم نون و بامیه خوردین😟😟😟😟

ای جانم😃😃😃😘😘😘😘😘😘😘

♠️من یه درخت تنومندم که ریشه هاش محکم شدن داخل خاک..هیچ طوفانی این درختو تکون نمیده❤😊                                         

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ماشالا چه نازودوست داشتنیه بده بخورمش این هلو را خداحفظش کنه

فدات شم ممنون

دختر نازم ازوقتی اومدی ب زندگیم روزای قبل تورویادم نمیاد💙من واسه لمس دستای کوچولوت خیلی غصه ها خوردم تو تموم زندگی منی💕بیا باهم دیگه دعا کنیم واسه همه اون مامانایی ک منتظر یه فرشته کوچولو مثل توهستن...فاطمه کوچولوی من تو از پیش خدا اومدی اندازه همه فرشته های خدا پاکی ازش بخواه توی دل همه منتظرا فرشته بکاره...آمین  
2714
منم ابروم جای خالی داره ولی فیبروز میترسم خوب نشه

باید ارایشگر خوب پیدا کنی .من ی بار رفتیم پیش ی ارایش گر تازه کار قششنگ تر زد ابروهام کلی ریخت و.کم پشت شد کلی با اب پیاز و سرم سریتا تقویت کردم بعد پیش ی ارایشگر درست حسابی رفتم .

دان کردیش یادرحال پخشه

نه دیگه اخراشه فینال زدن

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2706