2733
2734
عنوان

عاقا بیاین بترکونیم با عکس بازی😉🤪😜📸📸📸📸📸📸📸

| مشاهده متن کامل بحث + 82061 بازدید | 1305 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بسم الله چی شده😱😱😱😱

هیچ  فروختن ۲تا رفیق داشتم که حتی بهشون جونمن میدادم😏

مثل عکسم نوشته هامم تنهام 😔مجردم تنهام   شیطون بلا مغرور خوجل  ترک قیزیام خوش حالمه😉     دشمن زیاد دارم ،خیلیا باهام حال نمیکنن. یکم سردم.....یکم غدم .....یکم تخسم .....یکم بی اعصابم....یکم مغرورم....✅ اما هر چی هستم ✅⬅️دورونیستم➡️ ⬅️نامرد و بیمعرفت نیستم ➡️ اونایی ک ازم بدشون میاد نظرشونو بنویسنتو کاغذ بندازن سطل آشغال ↩️من واسه اونایی که دوستم ندارن.   ⬅️زندگی میکنم➡️   ☺   عکس پروفایلم مال خودمه اصلانم فیک نیست چون از ادمای فیک بدم میاد😎
2731

دختر نازم ازوقتی اومدی ب زندگیم روزای قبل تورویادم نمیاد💙من واسه لمس دستای کوچولوت خیلی غصه ها خوردم تو تموم زندگی منی💕بیا باهم دیگه دعا کنیم واسه همه اون مامانایی ک منتظر یه فرشته کوچولو مثل توهستن...فاطمه کوچولوی من تو از پیش خدا اومدی اندازه همه فرشته های خدا پاکی ازش بخواه توی دل همه منتظرا فرشته بکاره...آمین  
چتونه؟؟؟؟🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️

هیچ فقط از همه داریم شکست میخورم😁

مثل عکسم نوشته هامم تنهام 😔مجردم تنهام   شیطون بلا مغرور خوجل  ترک قیزیام خوش حالمه😉     دشمن زیاد دارم ،خیلیا باهام حال نمیکنن. یکم سردم.....یکم غدم .....یکم تخسم .....یکم بی اعصابم....یکم مغرورم....✅ اما هر چی هستم ✅⬅️دورونیستم➡️ ⬅️نامرد و بیمعرفت نیستم ➡️ اونایی ک ازم بدشون میاد نظرشونو بنویسنتو کاغذ بندازن سطل آشغال ↩️من واسه اونایی که دوستم ندارن.   ⬅️زندگی میکنم➡️   ☺   عکس پروفایلم مال خودمه اصلانم فیک نیست چون از ادمای فیک بدم میاد😎
2738

یادش بخیر چه صفای داشت ۴ ساله پیش رفته بودیم نه خبری از کرونا بود نه این همه بدبختی حال میکنین عکاسی زیبا رو😁

من همونیم ک هیچوقت باور نمیکردم مامان بشم همونی ک شوهرم ب بچه ای محبت میکرد از حسادت دق میکردم همونی ک دیگه امید ب بی بی چک زدن نداشتم دیگه  خیال بافی نمیکردم ک بچم تو بغلم باشه همونیم ک امیدم ته کشیده بود درست وقتی ک نا امید شدم درست وقتی ک دیگه بریدم برام معجزه شد اره من ب دستهای خدا خیره شدم معجزه شد😍 الان دخترم ۲ سال و نیمشه  نا امید نشین

زیباترین فتوشاپی ک تو عمرم دیدم🤣🤣🤣🤣🤣

♠️من یه درخت تنومندم که ریشه هاش محکم شدن داخل خاک..هیچ طوفانی این درختو تکون نمیده❤😊                                         
2706