1874
2079
عنوان

عاقا بیاین بترکونیم با عکس بازی😉🤪😜📸📸📸📸📸📸📸

| مشاهده متن کامل بحث + 81878 بازدید | 1305 پست

( 🐐ار) ینی بزار🤪⬅️⬅️اختراع خودمه😁😁هرجا اینو دیدین بدونین منم🤪😁😁😁😁با تشکر🤪😂😂😂.نخندین🤪                                                                         🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️من با همه ی کائنات در سازشم💛💛💛من همه رو دوس دارم💛💛💛💛من به همه عشق میدم و عشق دریافت میکنم💛💛💛💛💛💛من در فرکانس بالای انرژی هستم💛💛🧚‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️             برای هم عشق بفرستین.کاش بدونین تمام جهان براساس ارتعاشه لطفا آگاهیتونو بالا ببرین 🌿☘🍀🌱🌱🍀☘🌿عشق بالاترین ارتعاش رو داره عشق مطلق☘🌿🍀🌿☘🌱🌿☘🍀
مدلش قشنگه؟

مدلش آره قد بلندی؟

( 🐐ار) ینی بزار🤪⬅️⬅️اختراع خودمه😁😁هرجا اینو دیدین بدونین منم🤪😁😁😁😁با تشکر🤪😂😂😂.نخندین🤪                                                                         🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️من با همه ی کائنات در سازشم💛💛💛من همه رو دوس دارم💛💛💛💛من به همه عشق میدم و عشق دریافت میکنم💛💛💛💛💛💛من در فرکانس بالای انرژی هستم💛💛🧚‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️             برای هم عشق بفرستین.کاش بدونین تمام جهان براساس ارتعاشه لطفا آگاهیتونو بالا ببرین 🌿☘🍀🌱🌱🍀☘🌿عشق بالاترین ارتعاش رو داره عشق مطلق☘🌿🍀🌿☘🌱🌿☘🍀

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

دان کردیش یادرحال پخشه

نه دیگه اخراشه فینال زدن

یکبار از زنی موفق خواستم تا راز خود را با من در میان بگذارد لبخندی زد و گفت :موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم . دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم ، دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم . دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم، سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم . دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند.آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای :اهدافم،رویاهایم،ایده هایم وسرنوشتم.....روزی که جنگ های کوچک را متوقف کردم ، روزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد . هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد . نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.,,,,ژوان وایس,,,,
2064