2058
2079

بدوییییییین عکس عکس عکس عکس 🤩🤩🤩🤩🤩از چش و ابرو و دماغ و دهن و مو و دست و ..................

🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪

وقیح خوابه نترسین خخخخخخخخخخ😁😁😁😁😁😁

( 🐐ار) ینی بزار🤪⬅️⬅️اختراع خودمه😁😁هرجا اینو دیدین بدونین منم🤪😁😁😁😁با تشکر🤪😂😂😂.نخندین🤪                                                                         🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️من با همه ی کائنات در سازشم💛💛💛من همه رو دوس دارم💛💛💛💛من به همه عشق میدم و عشق دریافت میکنم💛💛💛💛💛💛من در فرکانس بالای انرژی هستم💛💛🧚‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️             برای هم عشق بفرستین.کاش بدونین تمام جهان براساس ارتعاشه لطفا آگاهیتونو بالا ببرین 🌿☘🍀🌱🌱🍀☘🌿عشق بالاترین ارتعاش رو داره عشق مطلق☘🌿🍀🌿☘🌱🌿☘🍀

💣

بینِ تـوپـُ  تـانـکـ  بـشـیـم. آدمــ. آهـنـــی           مـنـم،هـمـونـ  بـی ادبـِ.🫀                                      هـر کع میگـردانـد از مـا روی،ممنـونیـم مـا🧷   https://t.me/Hich_zh چنل نوشتع ها و دکلمم                                  هیتلرم خوبع ها،اما من عاشق با پنبع سر بریدنای چرچیلم....                                                              این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتونی تا ارنج دست بکنی تو سینع من و شیش ماه بعد و یکسال بعد که با دیدن دستات وحشت میکنم بهم بگی کینع ای.خیر کینع ای نیستم،زخم خوردع ام.                                           غذا تو گلوتون گیر کردع،من هم محکم میتونم بزنم پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا کنم،کدومو انتخاب میکنید؟!
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن

@saranazzz    

@ftmeho98    

@دکمه_سر_آستینم    

@سباااا    

دوست دارم ب اون مویی ک میریزه یا اون دندونی ک خراب میشه بگم احمقا چرا متوجه نیستین ما تو یه تیمیم😑 _ دلم یه اکیپ شادِ بیشعور میخواد ک فقر فرهنگی توش بیداد کنه😁  _ فقط یه دختر میتونه 6 ساعت با دوست صمیمیش تلفنی حرف بزنه بعد بگه حالا بقیه شو ببینمت بهت میگم😑 _ انقد بعضیا بیشعورن ک خود بیشعورم انقد بیشعور نیس😁 _ هیچکس لیاقت اشک های تو را ندارد و کسی هم ک چنین ارزشی دارد ، باعث اشک ریختنت نمیشود 🙂 _ من ادم خوش سلیقه ای هستم ولی پول کافی برا اثباتش ندارم😁 _ بخندین ولی وابسته نشین من موندنی نیستم😎 _ تو دنیایی ک 51 بر17 بخش پذیره هیچ چیز از هیچکس بعید نیس😐_ کمی فک کردم ، دیدم در حقیقت این گیاها هستن ک دارن ما رو پرورش میدن بهمون اکسیژن میدن ، تا رشد کنیم در اخر بمیریم کود شیم تا مارو مصرف کنن😁  _تجربه ثابت کرده برا بعضیا چه برینی چه بمیری یکیه ، پس برینید ک بعدا دلتون نسوزه 😁_از ادمایی که خوراکیامو بهشون تعارف میکنم و اونام میخورن متنفرم 😐  _الان از طرز ماسک زدنتون میفهمم چجوری ناخواسته باردار میشین 😐_ عده ای در این جهان با بهترین امکانات از زندگی لذت میبرند ، اما وعده ی زندگی در جهان دیگری را ب مردم میدهند!!                                      
2073
عکس خودمو مادرشوهرمو پدرشوهرمو بزارم 

چ خوب بزار🤩🤩

( 🐐ار) ینی بزار🤪⬅️⬅️اختراع خودمه😁😁هرجا اینو دیدین بدونین منم🤪😁😁😁😁با تشکر🤪😂😂😂.نخندین🤪                                                                         🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️من با همه ی کائنات در سازشم💛💛💛من همه رو دوس دارم💛💛💛💛من به همه عشق میدم و عشق دریافت میکنم💛💛💛💛💛💛من در فرکانس بالای انرژی هستم💛💛🧚‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️             برای هم عشق بفرستین.کاش بدونین تمام جهان براساس ارتعاشه لطفا آگاهیتونو بالا ببرین 🌿☘🍀🌱🌱🍀☘🌿عشق بالاترین ارتعاش رو داره عشق مطلق☘🌿🍀🌿☘🌱🌿☘🍀

دوست دارم ب اون مویی ک میریزه یا اون دندونی ک خراب میشه بگم احمقا چرا متوجه نیستین ما تو یه تیمیم😑 _ دلم یه اکیپ شادِ بیشعور میخواد ک فقر فرهنگی توش بیداد کنه😁  _ فقط یه دختر میتونه 6 ساعت با دوست صمیمیش تلفنی حرف بزنه بعد بگه حالا بقیه شو ببینمت بهت میگم😑 _ انقد بعضیا بیشعورن ک خود بیشعورم انقد بیشعور نیس😁 _ هیچکس لیاقت اشک های تو را ندارد و کسی هم ک چنین ارزشی دارد ، باعث اشک ریختنت نمیشود 🙂 _ من ادم خوش سلیقه ای هستم ولی پول کافی برا اثباتش ندارم😁 _ بخندین ولی وابسته نشین من موندنی نیستم😎 _ تو دنیایی ک 51 بر17 بخش پذیره هیچ چیز از هیچکس بعید نیس😐_ کمی فک کردم ، دیدم در حقیقت این گیاها هستن ک دارن ما رو پرورش میدن بهمون اکسیژن میدن ، تا رشد کنیم در اخر بمیریم کود شیم تا مارو مصرف کنن😁  _تجربه ثابت کرده برا بعضیا چه برینی چه بمیری یکیه ، پس برینید ک بعدا دلتون نسوزه 😁_از ادمایی که خوراکیامو بهشون تعارف میکنم و اونام میخورن متنفرم 😐  _الان از طرز ماسک زدنتون میفهمم چجوری ناخواسته باردار میشین 😐_ عده ای در این جهان با بهترین امکانات از زندگی لذت میبرند ، اما وعده ی زندگی در جهان دیگری را ب مردم میدهند!!                                      

پسرم

وقتی ادم از خاکه... پس                                تعجبی نداره ک کــــــــرم داشتــه باشه🤪😂🖐**یه جوری میگین کوالا فقط میخوره و میخوابه انگار مثلا گوسفند 5 صبح بیدار میشه یه چایی تلخ میخوره تا شب میره سر دکل نفت😂یه بارم بابام کنتور گاز رو دستکاری کردروزی ١٣٠٠ تومن اداره گاز باید به ما پول میداد  ﺗﻮ ﻓﯿﻠﻤﻬﺎﯼ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ... ﺯﻧﻪ …... ﺑﺎﺭﻭﺳﺮﯼ ﻭ ﻣﺎﻧﺘﻮ ﻣﯿﺮﻩ ﺗﻮ ﺍﺗﺎﻕ ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﻪ🙄ﻣﺮﺩ ﻫﻢ ﺭﻭ مبل ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﻪ🤨ﺗﻮقسمت ﺑﻌﺪﯼ ﺯﻧﻪ ﺣﺎﻣﻠﺴﺖ😶😧ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺵ ﮔﺮﺩﺍﻓﺸﺎﻧﯽ اسلامی ﮔﻮﯾﻨﺪ👍😂****بایدتوی خاورمیانه مُرد،بایدکشته شد!دایناسورهاهم روزی اهل خاورمیانه بودندهمینجا مُردندوتبدیل به نفت شدند. زمینِ خاورمیانه خوب بلداست ازکشته‌ها پشته بسازدوبعدازشان نفت بگیرد!ماهم دایناسورهای این زمانه‌ایم ...همانقدر پوست کلفت ،همانقدر ریقو !ما سوختن و سوزاندن را خوب بلدیم !برای همین ما درزندگیِ بعدیمان نفت خواهیم شد،نفت...
2032

تاپیک بغلی عکس خودمو جاریمو گذاشم اینجام بذارم؟🤔

نفسم ب نفست بنده اهورای مامان❤میش برای مهربون شدن همسرم ی صلوات مهمونم کنید🥺خسته شدم از بی محبتی😔کاش میفهمیدم چیکاکردم ک لایق اینهمه تحقیر شدم،خدایا نگاهی کن زندگیم عذاب اوره

خخخخخخ

2051
تاپیک بغلی عکس خودمو جاریمو گذاشم اینجام بذارم؟🤔

آره من ندیدم بزار

بنظرتون چقدر دیگه کارش تموم میشه و می یاد بخوابه؟

من‌مردم برا لپاش😘😃

سمانه:یه پرندس مثل بلدرچین معنی عربیش یعنی سقف خانه و کاشانه و من بچه ی ته تغاری ناخواسته ی  اجباری خونواده شدم سقف و امید یک  خانه 👑💎سمانه یه دختر قوی کورد😎👌بژی کورد و کوردورای👑

معلومه دختر خوبی هستی🤩🤩🤩

@saranazzz     @ftmeho98     @دکمه_سر_آستینم     @سباااا &nb ...

بوووووس ب کلت😍😘💋💚

وقتی خدا از پشت‌، دست هایش را روی چشمانم گذاشت، از لای انگشتانش آنقدر محو تماشای دنیا شدم ک فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...💙 
1718