2737
2739
عنوان

یزدیا بیاین ی لحظه خواهش

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 28 پست
آدرسش کجاست؟ یزده؟

والا یهورده یزده یخورده میبده آدرسشو یزد نمیدونم اما میبد بیمارستان امام جعفر صادق میشیه میتونی زنگ بزنی اونجا آدرس یزدشو بپرسی 

ولی عالیه 

پدر بزرگم هفتاد سالش بود از ارتفاع نه متر افتاد تمام استخواناش خورد شد ولی عمل کرد بعد شیش ماه راه رفت باعصا هیچکس فکرشو نمیکرد 

پسر عمم هم تصادف مرد پیش اون عملش کردیم خدایی عالی بود ما که راضی بودیم

خدا نکنه کسی خوب بودنت رو به حساب خر بودنت بزاره....🤦🤦🤦
عزیزم دکتر جلیل ابریشم عالیه ولی شلوغه ..

نوبت چند روزه میده تو میدونی؟

چون من از ی استان دیگه باید بیام

سفارشات سیاه قلم (چهره و...) پذیرفته میشود_________تازه وارد نیستم از ۹۷ اینجام تعلیق شدم🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6324056/تا-حالا-از-دعایی-یا-اعمالی-حاجتگرفتیدچه-دعایی-خیلی-مجرب-هست-برا-پیدا-شدن-یه-خواس

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
والا یهورده یزده یخورده میبده آدرسشو یزد نمیدونم اما میبد بیمارستان امام جعفر صادق میشیه میتونی زنگ ...

حتما زنگش میزنم باید استخوان از لگنچه م بردارن بندازن داخل دستم هر دکتری زیر بار نمیره زنگ میزنم ب دکتر معرف شما ازش مشورتی میگیرم اجرت با امام حسین

سفارشات سیاه قلم (چهره و...) پذیرفته میشود_________تازه وارد نیستم از ۹۷ اینجام تعلیق شدم🥺
2738
منم یزدم داداشمو بردیم دکتر اسم دکتر یادم نمیاد اسم بیمارستانشم یادم نیس خدایا چی بود 

🤦‍♀️🤦‍♀️

بله نوبت دهی دکتر سعید هم زودتره میتونید هر کدوم‌رو میخواید از سایت نوبت بگیرید 

ممنون ازش مشورتی میگیرم

حتما زنگش میزنم باید استخوان از لگنچه م بردارن بندازن داخل دستم هر دکتری زیر بار نمیره زنگ میزنم ب د ...

ایشالله خدا کمکت کنه بخیر و خوبی و سلامتی درمان بشی 

برات دعا میکنم❤️

خدا نکنه کسی خوب بودنت رو به حساب خر بودنت بزاره....🤦🤦🤦