2733
2734
عنوان

من خیلی خودمو خار میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 21 پست
واقعا ی وام گرفتیم به همسرم گفتم به کسی نگو حالا گفت گفتم چرا گفتی فردا انتظار پول قرض کنن. بگفت ...

این اخلاق واقعا آزار دهنده س سعی کن اینجوری نباشی 

کتابشو بخر بخون خیلی تاثیرداره

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این اخلاق واقعا آزار دهنده س سعی کن اینجوری نباشی  کتابشو بخر بخون خیلی تاثیرداره

من واقعا به این پول نیاز دارم.

ولی فک میکنم مثلا خواهرش بفهمه ما وام گرفتیم بهش قرض ندادیم ناراحت میشه.

یا مادرش ناراحت میشه🥴🙄

سعی میکنم خودم تغییر بدم

2728

مث من خواهرشوهرم ۹ سال ازم کوچیکتره اونوقت دستمو دراز میکردم باهاش دست بدم، میکوبید رو دستم و محل نمیداد، تازه سلامم میکردم جوابمو نمیداد، الانم همینه ها ولی کمتر شده رابطه مون. اون وقت من هی می چسبیدم بهش و محبت میکردم 

سلام عزیزم 

شما انسان مهر طلبی هستین میدونین چرا؟ برای اینکه به انداره و کافی خودتونو دوست ندارین 

یادتون باشه با آدم ها باید در حد سایز خودشون رفتار کنی چون واقعا اگر باهاشون بیشتر از ظرفیتشون رفتار کنی ظلمه در حقشون 

اگر با آدم هایی که بدی میکنن و محبت ندارن خوب باشی بهش ظلم کردی میدونی چرا چون اونو دچار اشتباه میکنی و فکر میکنه چقدر انسان والا مقام و خوش رفتاری هست که با هر چقدر بدی هم باز شما بهش خوبی میکنی وردضمن ظلم به نفس خودت هم هست چون با این رنجش ها اعصاب تون درگیر میشه و خودشو ملامت میکنه. پس یا آدم های بی محبت بی تفاوت رفتار کن و فقط احترام رسمی بزار. 

آن کیست که از روی کرم با ما وفاداری کند... 
من واقعا به این پول نیاز دارم. ولی فک میکنم مثلا خواهرش بفهمه ما وام گرفتیم بهش قرض ندادیم ناراحت م ...

زندگی و نیاز خودت اولویت داره ناراحت بشن هم مهم نیست 

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش