2737
2734
عنوان

ازمایش اسپرم

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 29 پست
همسر شما سر کار نمیرن؟ یا روزه نیستن؟

کارشون دست خودشونه چه ساعتی برن

روزه هم نه چون کارشون تو گرمای خوزستان واقعا سخته نمیشه

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️
نه دیگه هی عسل نمیکنه والا باید حموم بمونه یه بار سر این کارش قهر کرد شوهرش اومد دنبالش برده بود خون ...

من تازه عروسم البته 

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چند وقته خونتونی؟ چرا ازمایش اسپرم باید بده شوهرت

تو اقدامیم اخه

۹ ماه

2738
کار همسرت چیه

کارخونه داره

زود نیست واسه اقدام و اینکه ازمایش اسپرم واسه بارداری میدی؟

چی بگم خواهر

زود هست ولی بنا ب‌دلایلی قصدشو داریم

من تازه عروسم البته

همینو بگو اولشی اینجوره بچه دارشی موتورش تنظیم میشه

اُفَوّضُ اَمری اِلی اللّه خدایا ممنونم که خوشحالم کردی اللهم صل علی محمد وآل محمد باافتخار مامان پرنسس و پرنس😍😍

اگه هر دو کاملا سالم باشن هم مرد هم زن احتمال بارداری در هر ماه ۲۵درصده و تا یکسال یه شب درمیون رابطه باشه و حاملگی اتفاق نیفته عادیه 

اُفَوّضُ اَمری اِلی اللّه خدایا ممنونم که خوشحالم کردی اللهم صل علی محمد وآل محمد باافتخار مامان پرنسس و پرنس😍😍
کارخونه چی😐

مربوط ب کشاورزیه

2706