1874
2075
عنوان

ازمایش اسپرم

210 بازدید | 29 پست

دوستان این درسته ک میگن باید چند روز قبلش رابطه نداشته 

اخه شوهرم نمیتونه یه روز رابطه نداشته باشه 

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2073

۳ تا ۵ روز 

🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶🏻‍♂️📿📿📿📿😭من بی خیال خواب   تو بی خیال بخواب   صدات اوج آرامشه😍😋😃 آقامین دلی جیرانیم😂😍آیاق قابیمین باغی آچیلان زامان    آرخامی چئویرمگه دیوار آختاررام    دوروب منه اینسانلارا گوونمکدن دانیشما     🙃               💔  لعنت اولسون دوردوغوموز یردع ایچیمیزه توشن سیخینتیا      آلاه قادالم آز یارات کیفیتدی یارات 😂😅      خدایا به امید خودت نه بنده های بی خودت.                     خاک اینجا بوی سیل مکرر میدهد...                                         بلاخره یه روز همه چی درست میشه   درستم نشد تموم که میشه😉.
2032
منم دوستم نوار استخری میزاره پریودی از راه دیگه رابطه دارم یه شب ام جایی نمیتونه بمونه حتما باید خون ...

واااا 

هر روز واقعا زیاده رویه😑

چون عاقِبَتِ کارِ جَهان نیستی اَست،اِنگار کِه نیستی...چو هَستی خُوش باش...😉
واااااااااااااا استغفرالله ینی اینا هروز حموم میکنن غسل میکنن

نه دیگه هی عسل نمیکنه والا باید حموم بمونه یه بار سر این کارش قهر کرد شوهرش اومد دنبالش برده بود خونه گرفته بود زده بودش که با من لج نکن

2081
همسر شما سر کار نمیرن؟ یا روزه نیستن؟

کارشون دست خودشونه چه ساعتی برن

روزه هم نه چون کارشون تو گرمای خوزستان واقعا سخته نمیشه

نه دیگه هی عسل نمیکنه والا باید حموم بمونه یه بار سر این کارش قهر کرد شوهرش اومد دنبالش برده بود خون ...

من تازه عروسم البته 

1718