2726
عنوان

از حقوقم به شوهرم بدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2259 بازدید | 113 پست

شغل خودشون چین

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😐

یاد یکی از خواستگارام افتادم

که تو دانشگاه فر نگیان در به در دنبال دانشجو معلم بود!

ببخشا اینجور ازدواجا اساسش همین چشم داشتن به پول دختره بوده

سلام! کودکی خوبی داشتم ، اما تقریبا زود تموم شد...چشمامو که وا کردم تازه بدی هارو دیدم...اذیت شدم شکسته شدم. نوجوونیام به خودکشی هم حتی فکر می‌کردم...و ناگهان معجزه شد! تصمیم گرفتم عوض شم، کلا کوبیدم از نو‌ساختم و شد! بعد هم پشت سرهم اتفاقات خوبی برام افتاد. هرچند تو دل همین زندگی خوب به شدت از زندگی سیلی هم خوردم! از تو دل این شکستا، غم‌ها و خوشی‌ها چیزایی که یاد گرفتم رو مجانی بهت هدیه میدم. ۱_ما آدما تنهاییم، تنهایِ تنها اینو هیچ وقت فراموش نکن. ۲_آدما عوض میشن، جوری که ممکنه غافلگیرشی. و‌درنهایت تا اینجا اومدی یه صلوات هم مهمونم کن مشتی!
2728

تو حساب خودت پس انداز کن.... یا اگه خیلی اصرار به پس انداز داره  و فکر میکنی یه جا کم میاری در مقابلش یه حساب باز کنید که فقط با امضای دوتاتون حق برداشت داشته باشید...

پس انداز میکنه واس خودش ک خونه مونه بنام خودش کنه

...بهش نده بگو خودم پس انداز میکنم از تو خرج میکنیم

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

واااای بگو با پول خودت خونه بخر خب.مگه قراره بزنی به نام من؟

بعدشم دیدی خیلی اصرار کرد بگو تو پولاتو بده من پس انداز میکنم خونه میخریم سه دونگ سه دونگ.والا

چه معنی داره مرد چشمش به جیب زنش باشه

کارمون یکسره بحث و دعوا شده سر این حقوق کوفتی

بگو مگه خودم چلاقم خودم پس انداز  میکنم هر وقت خواستی خونه بخری بگو هر چقدر  داشتم میدم و بجاش سند خونه را بزن بنامم به اندازه پولم

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
کارمون یکسره بحث و دعوا شده سر این حقوق کوفتی

ببین بنظر من مرد زندگی اونیه که بگه حقوقت ماله خودت من مسئول زندگیم تو ببر حقوقتو بریز تو جوب کارتم واسه تفریحت برو بزن تو صورتش یبار بگو لنگ ۱۷۰۰ منی؟ 

اینجور مردا نمیتونن فردا زندگیو اداره کنن حالا از من گفتن بود خاهری

من و همسرم یه حساب پس انداز باز کردیم. هردو هرماه بخشی از حقوقمون رو میریزیم تو اون حساب.

به بقیه حقوق طرف مقابل هم کاری نداریم.

منم از حقوق باقی مونده ام که مال خودمه، گاهی خریدمیکنم برای خونه، ولی بیشتر همسرم خرید می‌کنه. به حساب پس انداز هم جزدر موارد خاص و خرج های درشت، دست نمی‌زنیم.

میتونی این پیشنهاد رو به همسرت بدی.

منم فرهنگیانم.استادا روانشناسیمون درمورد حقوق یه حرفایی میزدن که باید با طلا مینوشت.. هرگز از الان عادتش نده بهش پول بدی.. 

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!
2706