2733
2734
عنوان

خانما کسی خارش بدن داشته تو بارداری؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2980 بازدید | 26 پست
 چه دلایل دیگه ای داره میدونی؟

اگر مشکل از کبد باشه، مربوط به بارداریه و گذراست. کبد چرب یکیشه. گاهی هورمونهای بارداری روی کیسه صفرا تاثیر میذارن و ترشحش بیشتر میشه، باعث خارش میشه.

اینها اغلب گذراست. اینبار به دکتر زنانت بگو، اگر صلاح دید خودش دارو بده یا بفرستت گوارش 

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
من یکی از لشناهامون سر دخترش اینجوری بود ولی تا حایی ک میدونم توی سه ماهه اخر همش خودشو میخاروند و ک ...

وای یعنی تا آخر این خارش هست؟😰

من تازه اولاشم یا خدا..

عزیزم هر تایپیکی میزنم میای نظر میدی مرسی

مهربان باشیم بخدا هیچی ازمون کم نمیشه💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر مشکل از کبد باشه، مربوط به بارداریه و گذراست. کبد چرب یکیشه. گاهی هورمونهای بارداری روی کیسه صفر ...

مرسی عزیز رفتم دکتر حتما میگم 😳

2728
وای یعنی تا آخر این خارش هست؟😰 من تازه اولاشم یا خدا.. عزیزم هر تایپیکی میزنم میای نظر میدی مرسی

من فقط تاپیکای اونایی ک توی لیست دوستان من هستن رو چیک میکنم😂

لطفا برای سلامتی پسرکم یه صلوات بفرستین😇
ایوای بالاخره تو نی نی سایت یکی دوست شد باهام😄😄😄

اونایی ک بارداریشون باهامه اد کردم توی لیست دوستان ک از حال هم باخبر باشبم😘😍

لطفا برای سلامتی پسرکم یه صلوات بفرستین😇
2738
سلام عزیز دلم خوب هستی؟؟ چشمت روشن به خاطر بارداری برای روزه به نظرم با دکترت مشورت کن، بعید میدون ...

سلام عزیزم ممنونم مرسی.

ن نمیگیرم خیلی ضعف دارم مدام گشنمه