2737
2734
عنوان

بیاید از کف دستمون عکس بذاریم اولم خودم میذارم✋🏻✋🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 6118 بازدید | 331 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂 دست تقدیر

ب داداشت بگو درسته ک با من هیچ اینده ای ندریو ممکنه از گشنگی جان ب جان عافرین تسلیم کنی ولی در عوضش خیلی میخندی لهنتیه خوش شانس

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯
2728
این دیگه از اون حرفا بود 😂😂

دقیقا 

چقد بدم میاد ازین خاله زنکا ک هی اینجوری فخر فروشی میکنن😂

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
اره خوبه میخندیم

سلطانه سوتیه البته ما همگی سرخوشیم 

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯
2738
فاطمه خانومم ☹️☹️ اون موقع هوس اش رشته کرده بودی 🥴😂

خب زودتر میگفتی آشنایی 😂😂

خوبی؟؟

اش رشته خوبه؟؟

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
ب داداشت بگو درسته ک با من هیچ اینده ای ندریو ممکنه از گشنگی جان ب جان عافرین تسلیم کنی ول ...

نه عزیزم خنده ب چ کارمون میاد دنبال یکی میگردیم بیاد کارای مامانمو کنه داداشم تک پسره😂😂😂😂

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
من خودم همسر دارم خیلیم جذابه  فقط کنجکاوم😅😅

ایشششش ولی مملیه من ژاذاب ترهههه    

@myda   مگ نه؟🤣

نه عزیزم خنده ب چ کارمون میاد دنبال یکی میگردیم بیاد کارای مامانمو کنه داداشم تک پسره😂😂😂😂

نیو فاصله بگیر 

اینا عروس نمیخوان حمال میخوان 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2706