2737
2739
عنوان

تمایز بین جاری ها

| مشاهده متن کامل بحث + 943 بازدید | 48 پست
پیام دادن و مستقیم به زبون آوردن  و  خط و نشون کشیدن و گلگی کردن  راهش نیست همیشه یه ...

خب شما بودین چیکار میکردین شوهرمن اصلا طرف اونا رو ول نمیکنه هیچ یه جوری ام رفتار میکنه طلبکار میشم 

شیوا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پدرشوهرم تقریبا یه جورایی نسبت به بقیه هواسش به من هست حالیش میشه بگم شوهرم هم پایه نیست اونانباشن ا ...

شوهرت مثل شوهر منه خانواده شوهرمم فقط جاریم که البته فامیلشونم نیست حالا جاری شما فامیل نزدیکشونه همونجور ک دوستان گفتن اصلا پیام نده گلایه هم نکن فقط بعدا به شوهرت بگو میدونم پشتت نیست ولی حتما بگو

شوهرت مثل شوهر منه خانواده شوهرمم فقط جاریم که البته فامیلشونم نیست حالا جاری شما فامیل نزدیکشونه هم ...

انقد اعصابم داغون شد گریم گرفته کاش شوهرم پشتم بود انقد دلم نمیگرفت

شیوا
2728
اقا شوهرم پایه نیست هییییچ تعصبشونو ول نمیکنه 😔

وقتی می خوای چیزی رو برای شوهرت تعریف کنی با عصبانیت و داد و بیداد نگو یکم خودتو ناراحت و دلگیر نشون بده وقتی عصبانیت یا پرخاش می کنی اون هم مقابل تو جبهه می گیره

شاید تو راجب این موضوع باهاش بحث می کنی و اون هم برای همین جبهه می گیره درسته؟

آخه به گردن نمیگیره برعکس میگه خیلی خوبن برااات مشکل از توعه اونا حقن بعدم جبهه میگیره خانواده تو فلانن و بهمان 

شیوا
2738

تو ني ني سايت اغلب ميگن بين من و جاري ام فرق ميزارن اما من خودم كه از بيرون نگاه ميكنم ميگم احتمالا دليلي داره كه فرق ميزارن شايد اون جاري رفتار بهتري باهاشون داره

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

به نظرم پیام نده توکه محتاج توجه اونا نیستی به قول داداشم همیشه میگ آب میگرده چاله رو پیدا میکنه. بعدم براشون کار نکن وقتی قدرتو نمی دونن

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.

خوب بی سیاست چرا ب پدرشوهره پیام بدی فردا بگن حسادت میکنه واسه عروس جدیده ازاین ب بعد گوزمحلشون کن براخودت ارزش قاعل باش دیر ب دیر برو سمتشون احترامشون داشته باش ولی مثل کوزت نباش همش سرپانباش خونشون هستی ...امشب همش دارم امثال تورو راهنمایی میکنم دهنم کف کرد..هههههوووففف

2706