2726

اخرین امیدم بود

بچه ها اگه اینم از دست بدم از غصه دق میکنم

تو رو به هر چی اعتقاد دارید دعا کنید😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😢

از ظهر دارم اشک میریزم

بچه ها خدا همه چیزایی که دوست داشتم ازم گرفت

دعا کنید اینو نگیره

فقط همین

از وقتي تو براورده نشدی ديگه هيچوقت آرزو نكردم!

انشالله هرچی از خدا میخوای بهت بده عزیزم⁦❤️⁩

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الهی هرچی از خدا میخوای بهت بده صلاحشو 

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره

چیشده اروم باش داستان چیه

گرنباشد چیزکی مردم بازم زر میزنن😁😁😁😂😂😂😂من مادر دوجنگجو هستم فعلا همینو داشته باشید تا بعد.... خانم ها خیلی دوست دارم پیجمو دنبال کنید دوستام همه میخندن ومسخرم میکنن که تو فالوئرات کمه خواهشا اگه میشه پیج منو دنبال کنین خوشحال میشم paria76606 ممنون میشم دنبالم کنین😘😘😘
ایشالا خدا کمک کنه همه چی درست شه به همه اون چیزایی ک دوست داری برسی من خیلی خوب میفهمم اخرین ن ...

ببین دیگه زندگی برام هیچ ارزی نداره

هيجي

همش سياهع

عزیزم از خدا میخام حاجتتو بده و ناامیدت نکنه

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️
عزیزم از خدا میخام حاجتتو بده و ناامیدت نکنه

دارم دق ميكنم😭😭😭😭

نميتونم 

باور كن نميتونم

نميدونم چقدر بهش اعتقاد داري ولي به هر چي اعتقاد داري برام دغا كن

دارم دق ميكنم😭😭😭😭 نميتونم  باور كن نميتونم نميدونم چقدر بهش اعتقاد داري ولي به هر چي اعت ...

خدا هواتو داره نگران نباش 

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️

انشاالله که به حق همین ماه عزیز هرچی که بیشتر به صلاحته خدا بهت بده

دلٺ درماندھ میمیࢪد اگࢪ غافل شوی از او، به هࢪ وقٺی صدایش کن حمایٺ میکند حٺما❣️الله❣️        💚بر جمال دلربای مهدی صلوات💚
چیشده اروم باش داستان چیه

ببين من فقط يه اميد داشتم 

كه باهاش زنده مونده بودم

اونم از دست دادم

نميتونم بدون اون اميدم زندگي كنم

2706