2726
عنوان

بیاین نظر میخوام

86 بازدید | 7 پست

نظرتون راجع به درست بودن این  کاری که بعضی خانواده ها انجام میدن چیه ؟ اینکه وقتی شخصی میمیره ، پول میدن یکی براش نمازبخونه و روزه بگیره .آیا به نظر شما هم اون دنیا هم پولی هست. آیا کسی که در طول عمرش تا به حال این کار ها رو انجام نداده ، مساوی با کسی هست که انجام داده.  ؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

گفتی نظر شخصی 

نظر شخصیم اینه اگه اینطوری بود همه از هزار راه حلال خدا رو حروم می کردن پولدار میشدن آخرشم پول میدادن براشون نماز و هزار چیز دیگه می خوندن پاک میشد می رفتن بهشت پس عدالت خدا کجاست ؟

میشه از خدا بخواهید پدرم درمان بشه عزیز    .....

فک‌میکنم نمازی که خونده میشه براش برای نمازایی هست که سهوا یا مثلا به خاطر بیماری نخونده...اما خب اگه تو این دنیا نمازی نخونده روزه ای نگرفته از قصد،نمیشه اونارو با پول خرید

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

تا حالا ندادم چون 14 سالمه ولی اینکار رو کردم مثلا من کربلا رفته بودم یک بار مامانم میخواست دوباره ببرتم اما من به 2 بار اعتقاد نداشتم و آدم از همین جا هم دعا کنه دعاش قبول میشه و پول کربلا رو دادم فقیر

زیر گروه بنفش 💫💜وزن شروع 64هدف50💛🌻✨   تاپیک مانکن های زیبا😎🙌