2733
2734

امروز بطری ابم تو جیب کناری کوله پشتیم بود جیب کولم عمیقه واسه همین بطری میره تهش ولی خب صاف وایمیسه بعد من اب خوردم از بطریم یادم رفت درشو ببندم دستمم پر بود بعددسوار اسنپ شدم و در بطری همین طور باز بود منم سوار ماشین ک شدم کیفمو گذاشتم کنار وسایلمم کنارش کیفم تقریبا ازم دور بود اومدم خونه داشتم وسایلمو از تو کولم درمیاوردم دیدم خیسه بطری هم خالیه😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کی چی فک کنه دربارت؟؟ 

ولش باااو فدا سرت

اشنا اینام هستن گردن نگیر

چین زمینو داده هوا گردن نمیگیره این ک بطری آبه😂

کاش همونجور که بی دلیل یهو دلمون میگیره و ناراحت میشیم، بی دلیلم یهویی خوشحال بشیم =)

فک میکنه جیش کردی😂😂😐🤦🏻‍♀️

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
2738

اگه شمارشونو داری واسشون توضیح بده که انقدر فکرت الکی درگیر نباشه

❤️ایمان دارم که تو هوامو داری خدای مهربونم❤️     🤩🤩مامان نیکی خانم و نیلا خانم هستم🤩🤩            💖💖 خدا جوووونم خودت مراقب همسر و دخترای نازم باش آخه من عاشقشونم 💖💖
اگه شمارشونو داری واسشون توضیح بده که انقدر فکرت الکی درگیر نباشه

خجالت میکشم بعد حالا بیشتر شک میکنه اگه بهش بگم میگه رفته داستان سرایی کرده اومده 

2706