2410
2553
عنوان

سونو و ساک بارداری

109 بازدید | 9 پست

سلام دوستان من عدد بتام بیشتر از ۱۵۰۰ بود که یه سری ها نگرانم کردن که این عدد زیاده ممکنه خارج از رحمی باشه امروز رفتم سونو ساک بارداری رو دید گفت کاملا نرماله ۵ هفته ای دو هفته دیگه واسه سونو‌قلب بیا چون یکم درد داشتم شیاف پروژسترون داد با قرص آسپرین لکه بینی ندارم گاهی زیر دلم درد خفیف دارم دکتر گفت جای نگرانی نیست ولی شیاف چرا داد من که لکه بینی نداشتم میشه کمکم کنید نگران شدم 

چه خوش است انتظار تو🤰🤰🤰🤰❤❤❤برای سلامتی تو دلیم صلوات میفرستی 🙏خدایا شکرت بابت این معجزه ی بزرگ تو زندگیم 🤲🤲

برای محکم شدن جای بچه خدابیامرزه پدردکترمنو اگه همون اول ب من شیاف نمیداد زبونم لال شایدسقط میشدش ازهفت شش تا نه لکه بینی وخونریزی داشتم به منم ازهفته 5شیاف داد یه ماه کامل استفاده کردم

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برا تسکین درد . دکتر منم گفته بود ولی دردای پریودی داشتی استفاده کن

مرسی عزیزم گفت کمکم میکنه برای محکم شدن جای بچه حالا دارم از امشب استفاده میکنم 

چه خوش است انتظار تو🤰🤰🤰🤰❤❤❤برای سلامتی تو دلیم صلوات میفرستی 🙏خدایا شکرت بابت این معجزه ی بزرگ تو زندگیم 🤲🤲
2720
برای محکم شدن جای بچه خدابیامرزه پدردکترمنو اگه همون اول ب من شیاف نمیداد زبونم لال شایدسقط میشدش از ...

خداروشکر عزیزم 

پس خوبه منم استفاده کنم 

برای محکم شدن جای بچه خدابیامرزه پدردکترمنو اگه همون اول ب من شیاف نمیداد زبونم لال شایدسقط میشدش از ...

عزیزم چند هفته رفتی واسه سونو قلب به من گفته دو هفته دیگه که میشم ۷ هفته یعنی اون موقع تشکیل شده 

عزیزم چند هفته رفتی واسه سونو قلب به من گفته دو هفته دیگه که میشم ۷ هفته یعنی اون موقع تشکیل شده&nbs ...

اره منم هفت هفته رفتم براسونوتشکیل قلب تشکیل شده بود ضربانم. داشت من شش هفته هم رفتم اون موقع هم قلب داشت ضربانش میگف کم کم داره میزنه من شش هفته لکه بینی داشتم رفتم پنج هفته برااینکه بفهمم باردارم رفتم هفت هفته هم براقلببش خودش سونو وازینالم کردش 

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم
اره منم هفت هفته رفتم براسونوتشکیل قلب تشکیل شده بود ضربانم. داشت من شش هفته هم رفتم اون موقع هم قلب ...

خداروشکر دعا کن قلب نی نی منم تشکیل بشه استرس دارم از الان 

2714
خداروشکر دعا کن قلب نی نی منم تشکیل بشه استرس دارم از الان 

خواهری استرس سمه برات  تشکیل میشه گلم حتما دعای نادعلی ویس روبخون

خواهری استرس سمه برات  تشکیل میشه گلم حتما دعای نادعلی ویس روبخون

چشم حتما میتونم ممنون