2737
2734
عنوان

کیک تولد شیک

| مشاهده متن کامل بحث + 718 بازدید | 51 پست
خیلی عالیهه موفق باشی ان شاءالله کیلو چند میزنین کیکارو

فدای تو ممنونم عزیزم😍🌹

عزیزم متفاوته 

خامه ای،فوندانت،پرکار کم کار...

ولی خب خامه ای کیلویی ۹۰

این کیک کیلویی ۹۰👇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدای تو ممنونم عزیزم😍🌹 عزیزم متفاوته  خامه ای،فوندانت،پرکار کم کار... ولی خب خامه ای کیلوی ...

خیلی کارتون تمیزه 😍😍

میتونم بپرسم چطر اموزش دیدید ؟ از اینترنت یا فنی حرفه ای رفتید؟

2731
خیلی کارتون تمیزه 😍😍 میتونم بپرسم چطر اموزش دیدید ؟ از اینترنت یا فنی حرفه ای رفتید؟

من عاشق اینکارم و فقط با علاقه و تمرین عزیزم...و اموزش های آنلاین....😊😊😍لطف داری ممنونم جانم

خانوما صرف اینکه برای خودتون کیک درست کنید تو کار کیک نرید 

کلی هزینه میکنید کلی هم چاق میشید

این کار علاقه ذوق میخواد وگرنه نه سود داره نه درآمد همش هزینه اس 

شاید برای خودتون و خانوادتون سالی سه تا کیک بخرین کم هزینه تر بشه تا اینکه برین آموزش ببینین و مواد و ابزار بخرین و هی بخر هر دفعه یه چیز جدید لازم دارین

2738
خانوما صرف اینکه برای خودتون کیک درست کنید تو کار کیک نرید  کلی هزینه میکنید کلی هم چاق میشید ...

عزیزم من کارم کیکه و با شما هم نظر نیستم....البته بستگی به علاقه داره خیلی ،چون زحمت داره..نیاز به عشق داره....من مشتری های خودم رو دارم و راضی هم هستم...

اینجا هم عین قارچ داره رشد میکنه ولی من که خودم کیک میفروشم میگم اگر کیک خونگی کیلویی 150باشه سود دا ...

شما کیک خونگی میزنید؟کدوم شهر هستید؟چه قیمتی میزنید؟و اینکه اگر راضی نیستید خب چرا اینکارو انجام میدید😊

اینجا هم عین قارچ داره رشد میکنه ولی من که خودم کیک میفروشم میگم اگر کیک خونگی کیلویی 150باشه سود دا ...

۱۵۰ خیلی زیاده بعدشم من واسه خودم کیک میپزم   هزینه اش بیشتر از ۶۰ تومن نمیشه یعنی یک کیک  سه کیلویی  در حد ۶۰ الی ۷۰ درمیاد 

بعد کیلویی ۹۰ میشه  ۲۷۰ هزار تومن  .سود خوبی داره دیگه

عزیزم من کارم کیکه و با شما هم نظر نیستم....البته بستگی به علاقه داره خیلی ،چون زحمت داره..نیاز به ع ...

شما که کار خونگی میکنی برات پیش نیومده که دیگران به جای حمایت از شما هی بپرس کلاس کجا رفتی دستور کیک برامون بفرست و اینا. اینکه همه نمیتونن تو این کار موفق بشن و رو قبول داری 

۱۵۰ خیلی زیاده بعدشم من واسه خودم کیک میپزم   هزینه اش بیشتر از ۶۰ تومن نمیشه یعنی یک کیک   ...

برای خودت درمیاد 60تومن برای مشتری بخوای دذستذکنی تم موسیقی میخواد مثلا باید بریذمولد برخی 90تومن یکی تم الفبا میخواد باید بری مولد بخری 120تومن سینی بخری 13تومن کلی باید شیک بشه همه کیکا فوندات میخواد قیمت فوندات دوبرابر خامه اس 

این ذوزا هم همه کیک یک کیلد نهایت یک و نیم سفارش میدن

2706