2737
2734

کاششش مرده بودم .  

من اصلا حس میکنم خدایی وجود نداره 

اگرم داره کاری باهامون نداره 

میندازه توجهنم ادمو کلیدشو قفل میکنه 

ولی بقیه رو میندازع بهشت کلیدشو قفل میکنه . 

کم افسرده و بدبخت بودم افسردگیم با کرونام بدتر شد

انشالله مشکلت حل بشه

برات صلوات فرستادم ❤

نویان عزیزم پسر خوشگلم با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد ب زندگیم تا بتونم تورو داشته باشم منو توو بابایی با اجی نورا ی خانواده شاد میشیم ی خانواده خوشبخت...........................‌....‌..........‌.....‌خدایا بخاطر داشتن همسر خوبم و دخترو پسر نازم سپاس گذارم 😍😘                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس چون مشکلات از بالا و پایین آمدند و چشمهایت از وحشت فرورفتند، و قلبت آمد توی گلویت و تمام وجودت لرزید چه لرزشی، گفتم کمک‌هایم در راه است و چشم دوختم ببینم که باورم میکنی اما به من گمان بردی چه گمان‌هایی .( احزاب 10)🍃

خسته ام خسته تر از انکه بگویم چه شده
2728

آیا من برنداشتم از دوشت باری که می شکست پشتت؟ (سوره شرح 2-3)

غیر از من خدایی که برایت خدایی کرده است ؟ (اعراف 59)

پسچه چیز جز بخشندگی‌ام باعث شد تا مرا که می بینی خودت را بگیری؟(انفطار 6)

مرا به یاد می‌آوری ؟ من همانم که بادها را می‌فرستم تا ابرها را در آسمان پهن کنند و ابرها را پاره پاره به هم فشرده می‌کنم تا قطره‌ای باران از خلال آن2ها بیرون آید و به خواست من به تو اصابت کند تا تو فقط لبخند بزنی، و این در حالی بود که پیش از فرو افتادن آن قطره باران، ناامیدی تو را پوشانده بود (روم 48)

من همانم که می‌دانم در روز روحت چه جراحت‌هایی برمی دارد، و در شب روحت را در خواب به تمامی باز می‌ستانم تا به آن آرامش دهم و روز بعد دوباره آن را به زندگی برمی انگیزانم و تا مرگت که به سویم بازگردی به این کار ادامه می‌دهم. (انعام 60)
من همانم که وقتی می ترسی به تو امنیت می‌دهم (قریش 3) برگرد، مطمئن برگرد، تا یک بار دیگه با هم باشیم (فجر 28-29)

تا یک بار دیگه دوست داشتن همدیگر را تجربه کنیم. (مائده 54) کجا می‌روی؟ (تکویر 26)

.

.

. 🙂

خسته ام خسته تر از انکه بگویم چه شده