2737
2734
در کل گفتم اون روز هم که پرسپولیس الریانو برد تاپیک زدن پرسپولیسی ها یه عده کثیر استقلالی اومدن توهی ...

جواب این پستو بالاتر دادم

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
مهم اینه الدحیل دفاع نداشت دیشب همون گوا ک عرض میکنید کلا اتوبوس قطار کرده بودن همه تو دفاع بودن قاب ...

والا دفاع درست و درمون نداشت گل خانوم شما مهاجم خوب ندارین ک سید جلال همش جور مهاجمتون میکشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهم اینه الدحیل دفاع نداشت دیشب همون گوا ک عرض میکنید کلا اتوبوس قطار کرده بودن همه تو دفاع بودن قاب ...

درسته به‌ جاش‌ پنالتی براتون گرفتن طبق‌ گفته خودتون که نتونستید کاری کنید

پنالتی ما‌گرفته نشد عزیز..

درضمن واقعا الدحیل و اون مهاجم ها رو با گوا مقایسه میکنی؟

دختری در من ساز امیدواری می نوازد💃🍂

نظرات کارشناسانه میدی😂

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
2728
الله و اعلم ولی دنیا گرد زخم زبون بزنی میشنوی

به نظرم انسان های متمدن زخم زبون نمیزنن همدیگه رو درک میکنن 

من پرسپولیس برام مقدسه و فرهنگم این اجازه رو نمیده به هم وطنم تو شرایط بدش زخم زبون بزنم 

پرسپولیس کبیر اصالت داره پس وقتی خودمو طرفدارش میدونم صد در صد اصالتشو حفظ میکنم و هم وطنم که امشب ناراحته رو درک میکنم 

به امید سربلندی کشورم ایران وآرزوی  موفقیت برای کل تیم های ایرانی❤❤❤❤❤❤ 

ما ملت امام حسینیم💚💚
منم که برادرم دروازه بان تیم فولاد اهواز هستش فولادی نشدم چون طرفدار استقلال اهوازم

منم تو خاندانمون همه پرسپولیسی ولی من دلم با این تیم نبود عاشق استقلالیم خخخخ اوایل جرات نمیکردم بگم استقلالیم 😂😂😂🤣

2738
والا دفاع درست و درمون نداشت گل خانوم شما مهاجم خوب ندارین ک سید جلال همش جور مهاجمتون میکشه 

وقتی پول مفت زیر دست استقلالی ها باشه مهاجم چند میلیاردی میارن معلومه الانم پز اون دیاباته مسخره رو میدید یه سر برید قرارداد و شرایط اون لنگ درازو بخونید با اون همه هزینه وظیفشه گل بزنه

وقتی پول مفت زیر دست استقلالی ها باشه مهاجم چند میلیاردی میارن معلومه الانم پز اون دیاباته مسخره رو ...

بهش توهین نکن اونم تلاش خودشو میکنه ب اندازه کافی گل زده برامون

@سباااا   😂

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
وقتی پول مفت زیر دست استقلالی ها باشه مهاجم چند میلیاردی میارن معلومه الانم پز اون دیاباته مسخره رو ...

الان چقد توهین کردی تنها کسی ک قراردادش کمه سید جلال همین ترابی و مغانلو قراردادشون از دیابته کمتر نیس؟؟؟فک میکنی با توهین کرد ب دیگران خیلی میگن خوب و باحالی مهاجمای شما هم پول مفت میگیرن فقط بلد نیستن وظیفشون انجام بدن😏☹

2706