2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعا کنید خدا بهترین ها رو برام رقم بزنه که نه کسی رو دارم نه توانی دارم  وفقط خدارو دارم که خیلی بهش ایمان دارم ..انشالله همه رو به خواسته هاشون می‌رسونه ومن رو هم به آرزوهام می‌رسونه..برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستید ممنون میشم 

تو مرا جان وجهانی 💕 عشق خنگولم ⁦👩‍❤️‍💋‍👨⁩
2728

به نیت همتون حمد میخونم خدا بهترین هارو بده بهتون الهی آمین التماس دعا 

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.

من من 💚فرستادم واس منم بفرستین

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
2738
به نیت همتون حمد میخونم خدا بهترین هارو بده بهتون الهی آمین التماس دعا 

دید ی چه قشنگ همه واسه هم دعا کردن😍

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
من من 💚فرستادم واس منم بفرستین

😂♥️

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده

دوستایی که این کامنت منو میبینن

حالم خیلی بده از نظر روحی

با شوهرمم دعوای بدی کردم

میشه واس اینکه دوباره همه چی درست شه واس منم‌صلوات بفرستین؟؟

امروز روز گریه بود فقط واسم تا الان😔

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
2706