2726

🖤🤍👍🏻🛀🏼🍭🧿💍🤩🤪🤔🤨🤗😑😐😘🥰😎😳🤣🥴😆😈🙃😩🙂❣🙂💦🤠

😜😜😜😜

یه موضوعی خیلی فکرمو مشغول کرده میشه برای حل شدنش یه صلوات بفرستی🙃🙌🏻

😂🤍🤪🦋👎🏻🤐😒😀😏😉🥰😃😔👍🏻🤞🏻🤕🖖🏻😠🤫☺️😊🤣🙄🙊😄🥺😍🤦‍♀️😆😎

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😔💔😭😱😐😍🤮🤢😌😒☹️🤐😂🙂❤🤦‍♀️😅😊😎💕😁😏👏🏻😝😃🥺💃🔪😆🖤😡🤗🤔👋🏻🖖🏻😀🤣💩😉💙

#سخن_سلطان من را از من بخواه و در من، نه پشت نقابی زیبا یا در لباسی مجلل، هر آنچه که هستم را دریاب، شاید در تنهایی زشت من خدایی بود زیباتر از نقاب و لباس مجلل. تتلیتی اعظم قدیمی

💔😔😂😁😅😰😥😘❤️🤔🙂😕🤷🌻😑😭☹️😢

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🙈🙈🙈🙈🙈🙈😡😡🤮🤮🤮

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤

😍💔🌈😂😋🙄😔💝🤐🥺😘💅😀🥳🙏😄😭😑❤🙈💋🤣🥶💜🤔🥰😏😪

لایکم نکنید:) دختری در من ساز امیدواری مینوازد♡. (کاربری چهارمم) اقایون درخواست دوستی ندن قبول نمیکنم ممنون♡
2706