2726
عنوان

حدس هاتون و حستون شماهم درسته؟ماورا حس ششم چشم سوم و ..🎃🎃💀😇

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 101 پست
نمیدونم چرا رنگ لباس همه رو تو سایت درست حدس میرنم😁😁😁😁😁 یه هفته دیگه تا یه ماه دیگه 

مال من چه رنگیه 😍خواهش ب قول پسرم من که عزیزم

زنی از دیار لکستان😍😍😍//شو روژ،همنشین آه سردم//طبیبی نی بنیه مرحم ودردم//طبیب لش بیمارم تونی تو//بیا تا چوی اوسه آزا بگردم//

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم چرا رنگ لباس همه رو تو سایت درست حدس میرنم😁😁😁😁😁 یه هفته دیگه تا یه ماه دیگه 

میشه بگی من الان باردارم یانه؟

ینے میشه یروز بیام بگم مامان شدم دعاکنید برام ❤  سومین تیڪره ڪ نصب میکنم برا دلخوشیم ولی یروز خاص۰۰.۱۲.۲۶ مطمئنم میشه ❤

خب کی‌میبینمش؟

پیام بده درباره چی حرف میزنه؟

من چه‌عکس العملی نشون میدم؟

درباره عکس العمل خودم میپرسم‌چون من کارام مشخص نی😂

هر دفعه یه جورم

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
2728
هرچی به ذهنت میاد درمورد من بگوووو🥺🥺🥺🥺🥺🥺😭😭😭😭😭😭

ی دختر مهربون  و درسخون ک گاهی شبا گریه میکنی 

از رو اشکا گفتم 😅

غرور  بعداز ۶سال امیدوارم بتونم دوباره شاد زندگی کنم و اینقدر اذیتش نکنم😁
مال من چه رنگیه 😍خواهش ب قول پسرم من که عزیزم

قرمز سرخابی؟

کلا رنگهایی مثل ایناست 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

اگه راست میگی خدس بزن رنگ لباس من چیه؟

علی رضا چی من میشه ؟ 

ایا باهم دوست میشیم یا عاشقم میشه؟

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
خب کی‌میبینمش؟ پیام بده درباره چی حرف میزنه؟ من چه‌عکس العملی نشون میدم؟ درباره عکس العمل خودم می ...

یخورده سرد برخورد میکنه 

ولی سرد نباش باهاش 

اول احوال پرسی میکنه 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
قرمز سرخابی؟ کلا رنگهایی مثل ایناست 

آره قرمزه آفرین،ی لحظه ترسیدم انگار که منو دیدی😁😱

زنی از دیار لکستان😍😍😍//شو روژ،همنشین آه سردم//طبیبی نی بنیه مرحم ودردم//طبیب لش بیمارم تونی تو//بیا تا چوی اوسه آزا بگردم//
2706