2058
2079

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077

اره سالگرد ازدواجمون 😍 و دو دسال پیش تولدم

ای خدا...!!!کاری بکن ناخدا چه بی رحمه...     زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست😍                         به خدا که وصل شوی آرامشی وجودت را فرا می گیردکه نه به ‌راحتی می‌رنجی،و نه به ‌آسانی می‌‌رنجانی….آرامش،سهم دل‌هایی ست که نگاهشان به سمت خداست💛⇆ㅤㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤㅤㅤ↻ 9:39 ●━━━━━━──
2050
خوب توضیح هم بدید که تولدتون رو کجا با چجوری سوپرازشدین

تولدم اولش رفتیم رستوران. بعد اتلیه بعد کافه.اخرش بهم شاسخین داد.خیلی خوش گذشت.

لپ تاپ هم تو سالگرد دوستیمون داد همش میگفت یادم نبود ببخشید هیچی نخریدم 🤭

آری آغاز دوست داشتن است🤩گرچه پایان راه ناپیداست☺من دگر به پایان نمی اندیشم که دوست داشتن زیباست⚘              Sessizlik en güçlü çığlık😝💪🏻                                            هنرمندشونم🥰
2064
به به خوشبخت باشید ایشالله

ممنونم گلم

آری آغاز دوست داشتن است🤩گرچه پایان راه ناپیداست☺من دگر به پایان نمی اندیشم که دوست داشتن زیباست⚘              Sessizlik en güçlü çığlık😝💪🏻                                            هنرمندشونم🥰

هیییچوقت نشدم

حتی یبار شوهرم با خانوادم هماهنگ کرد ک میخام تولد بگیرم سوپرایزی و فلان

ازونطرفم با من هماهنگ کرد 

همه خریدا کادو و کیک و اینارو خودم انجام دادم

اما مثلا انگار سوپرایزم کرده بود😐

میشه برام دعا کنین مامان بشم😔💔

من آره یه بار واسه سالگرد ازدواج از سرکار اومدم یه روز قبلش بود اصلا فکرشو نمیکردم کلی خونرو تزیین کرده بود همسرم

یه بارم واسه تولدم مادرشوهرم اینا اقوام دورشون رو دعوت کرده بودن رستوران بالاش کافه بود اصلا انتظار نداشتم اونجارو برام تزیین کرده بودن و کیک اینا سفارش داده بودن

یه بارم واسه ولن همسرم با یه خرس گنده و گل و شکلات پشت آیفون بود زنگ زد خیلی سوپرایز شدم

جوووون چجوری 

تولدم که شوهرم گفت نیستم باید برم سرکار من دمرس نشسته بودم که دیدم یکی در زد دیدم عه شوهرمه یه دسته گل و کیک به دستش اومد حشت گرفتیم کادومم همون پلاک زنجیری که دوس داشتم برام گرفته بود کلی سوپرایز شدم

سالگردمونم که دستبند برام گرفته بود اصن باورم نمیشد میگفتم راست میگی طلایه اونم بهم میخندید ابروم رفت حلوش 😅😅

ای خدا...!!!کاری بکن ناخدا چه بی رحمه...     زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست😍                         به خدا که وصل شوی آرامشی وجودت را فرا می گیردکه نه به ‌راحتی می‌رنجی،و نه به ‌آسانی می‌‌رنجانی….آرامش،سهم دل‌هایی ست که نگاهشان به سمت خداست💛⇆ㅤㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤㅤㅤ↻ 9:39 ●━━━━━━──
1718