2733
2734
عنوان

خانومای اقدامی بیاین عکس +این یعنی چی

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 50 پست
ان شاالله ازدعای شما.توکل بخدا.اره والا ازبس استرس دارم یه گرمم اضافه نکردم😫

نگران نباش، وزن گیری مادر و نینی معمولا دوماه آخره😉حالا وقت داری، به تغذیه و استراحتت اهمیت بده و ذکر زیاد بگو، خدا خودش هواتو داره😍 

❤️ایمان دارم که تو هوامو داری خدای مهربونم❤️     🤩🤩مامان نیکی خانم و نیلا خانم هستم🤩🤩            💖💖 خدا جوووونم خودت مراقب همسر و دخترای نازم باش آخه من عاشقشونم 💖💖
نگران نباش، وزن گیری مادر و نینی معمولا دوماه آخره😉حالا وقت داری، به تغذیه و استراحتت اهمیت بده و ذ ...

فدات گلم.مرسی از انرژی مثبتت

خدابخشنده اس..........میبخشه......(خودت پارش کن.)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزدلم😔🥺😭 ...انشالا با دعای فرشته ات ی اجی یا داداش خدا براش میفرسته زمین دل مامان و باباش به ار ...

فدات بشم خاهر گلم 

محتاجم به دعا هاتون😢🙏🙏

دختر نازم بر اثر مریضی فوت شد😭و من شدم یه مادر داغ دار💔 واسم نی نی بعدیم سالم باشه خاهش میکنم فقط یه دونه صلوات واسم بفرستین همین 😭💔🙏
2731
خب چون مجبورن برن هی سونو و دکتر و آزمایشگاه  بنظر منم ریسکه و خطر ناک بخصوص اگه کسی ویار بد د ...

اینا نقشه است که حامله نشین...و بچه نیارین اینا میخوان نسل ادما رو کم کم خودشون منقرض کنن ....بچه دارشین ولی ناموسا از وقتی که فهمیدین مواظب باشین چون کرونا روی جنین اثر منفی میذاره نمیذاره جنین رشد کنه.....مجبور به سقط میشن....نمونه اش همین عروس برادر شوهرم....بنده خدا پنج ونیم یاشش ماهش بود مجبور شد سقط کنه

دیدم دست سردار زمین افتاد روبه کربلا زدم فریاد زدم فریاد...خوندم گاهی روضه ی تن قاسم...گاهی شعر اکبر ناظم...زدم فریااااااددد....ای اهل حرم میرو علمدار نیامد....اااااااییی دل مشو آرام که دلدار نیامد...یارهست توحرم هنوزعلمدار هست...علم حیدر کرارهست...سپهدار هست.....میریم  پرچم صهیون رومیندازیم ...یه حرم مدینه میسازیم که سردااااررر هسسستتتت....ماااالشگرذوالفقارصاحب الزمانیم....مااااا لشگر انتقام سخت شهدااایییممم#ما_ملت_شهادتیم.    #ما_ملت_امام_حسینیم.....#انتقام_سخت.      مرگ برآمریکا مرگ بر اسرائیل.  مالشکرذوالفقارصاحب الزمانیم......مالشکرانتقام سخت شهداییم...یا حسین
اینا نقشه است که حامله نشین...و بچه نیارین اینا میخوان نسل ادما رو کم کم خودشون منقرض کنن ....بچه دا ...

منم قصد اقدام دارم ایشالا فروردین 

اخي طفلی چقدر سخت 

خدایا شکرت 🙏🏻