2726
عنوان

تنبلم یا افسرده+کمک کنید

268 بازدید | 22 پست

از ديشب که اشک شوهرمو دیدم آرو م قرار ندارم 

رفتم پیش روانپزشک بخاطر اضطراب و افسردگی بهم چندتا قرص داد ولی بدتر شدم 

دیشب شوهرم منو تو این حال دید زد زیر گریه دلم واسه خودم و اون و این زندگی سوخت 

آخه چرا من این‌جوری شدم هیچ کاری نمیتونم بکنم تنبلیم داره بیشتر میشه دستم به هیچ کاری نمیره 

از عهده کارای بچم برنمیام واسه همین اومدم خونه مامانم 

البته بگم من همیشه تنبل بودم از بس که مامانم کارامو میکرد

الان مستاصل شدم

برام دعا کنید به زندگی عا دی برگردم 

🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میفهمم

در تاریخ💖 ۱۸ اسفند ماه۹۹💖 یه بی بی چک تو خونه داشتم گفتم شانسی بزنم ببینم چیه که دیدم بههههله مثبت شد😍😍۱درصد هم فکرشو نمیکردم...💁خدایا ممنونم که منو لایق مادر شدن دونستی💕
2728

هم تنبلی هم افسرده .و هم تنبلی افسردگی رو تشدید میکنه و هم افسردگی تنبلی رو 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

منم مث تو بودم ولی حالا صبح زود بیدار میشم کارای خونه رو انجام میدم یه اسفند میریزم صبحونه اماده میکنم دانشگاهم ثبت نام کردم یکم از افسردگی وتنبلیم کم شد با انرژی صبح شروع کن یه هفته سختت ولی عادت میکنی شوهرتم چشم انتظار تو این شرایط سخت براش روحیه باش 😍😍😍😍

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣

منم مثل توام 

ولی مشاوره نرفتم از همین داروها بشدت میترسم

سعی میکنم خودم حالمو خوب کنم 

بچت کوچیکه؟

احتمالا افسردگی بعد زایمان گرفتی 

کرونا و هونه نشینی هم بی تاثیر نیست 

سعی کن ی تفریح خونگی برا خودت پیدا کنی 

ی کاری که علاقه داشته باشی 

موسیقی خیاطی آشپزی نقاشی یا...

خیلی اثر داره تو روحیه

2706