2737
2734
عنوان

دخترم روزی دوبار کتک میخوره اینجا، میخوام برم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 5591 بازدید | 141 پست
وزنم زیاده خیلی خودمم ناراحتم

ناراحت نباش اراده کن من خودمم چاقمم همه چی ب اراده خودمون برمیگرده منم عصبیه پرخوریم خداروشکرمدتیه بهترشدم بخودت تلقین نکن ک پرخورعصبی هستی بای رژیم ن چندان سنگین میتونی ب هدفت برسی بخطر دخترت بچه های ما نیاز ب مادری سالم دارن اینوهمیشه بادت باشه..توکلت برخدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره  قدم هم ۱۷۰

اسی احساس میکنم ۱۳۰کیلو وزنته.من شوهرم شکم داره خیلی خیلی عذاب میکشم.همش بهش تذکر میدم کمتربخور.خجالت میکشم باهاش بیرون برم.هیکل خودم استانداردولی اون شکم داره باهاش ک بیرون میرم مردم ی جوری نگام میکنن

اللهم عجل لولیک الفرج
2731

بابا چی میگید چاقی چاقی برو لاغر کن 

یه شبه که ادم لاغر نمیشه شوهر اسی بدرد نمیخوره مرد اگر عاشق زنش باشه و از هیکلش ناراضی باشه با زبون محبت میگه و کمکش میکنه لاغر کنه نه فحش بده و تحقیر کنه حالا اسی چاق دخترشو چرا میزنه این ادم مشکل داره . تنها راه اینه خونه به نامت بخره مهرتم بگیری بعد جدا شی بعد برو با دل سراسر لاغر کن ولی برای خودت نه یه باقالی 

از اینده نترس زندگی با ارامش و عشق خیلی بهتر از بودن کنار این مرده

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2738
بابا چی میگید چاقی چاقی برو لاغر کن  یه شبه که ادم لاغر نمیشه شوهر اسی بدرد نمیخوره مرد اگر عا ...

عزیزم اول از همه چه وزن استاندارد و سلامتی ربطی ب شوهر موهر نداره اسی بخاطر سلامتی خودشم ک شده باید وزنش کم کنه‌.و اینک احتمال این ک وزنش کم کنه اخلاق شوهرش خوب بشه خیلی زیاده.شخص من باتفاوت این ک شوهرم چاق ن خودم از بس ب شوهرم تذکر دادم ی مدت لاغر شد شکمش رو بارت اومد اینقد خوشحال شدم ک نگو باهاش ک رفتم بیرون کیف کردم عکس ازش گذاشتم استوری برای اولین باربعد۴سال اصلا مخاطبام شاخ در اوردن.شما دست کم میگیری ولی من ک دیدم میدونم چقد تاثیر داره بخدا اخلاقمم باهاش بهتر شد.به خودشم گفتم دیدی هیکلت ک خوب شده چقد خوب گذاشتمتم استوری

اللهم عجل لولیک الفرج

مُرده شور شوهره عنت رو ببرن ب حق ماه مبارک رمضان بگو خو آشغال فردا ای بچه همه اینا تو ذهنش میمونه و توهم ی روز پیر میشی و اون جوون اون وقت تفم تو روت نمیندازه.. تقریبا شوهرت مث شوهر منه ولی خانوادت چرا پشتت نیستن؟من خانوادم خداروشکر هم پولدارن هم پشتمن ولی خودم میگم با بچه دوسال و نیمه طلاق سختمه و همش میگم خدایا عاقبت بخیرش کن

مُرده شور شوهره عنت رو ببرن ب حق ماه مبارک رمضان بگو خو آشغال فردا ای بچه همه اینا تو ذهنش میمونه و ...

بهت بر نخوره این کلمه ی عنو خیلی بد بکار بردی.اون هر چی ک باشه بازم شوهرشه.

اللهم عجل لولیک الفرج
بهت بر نخوره این کلمه ی عنو خیلی بد بکار بردی.اون هر چی ک باشه بازم شوهرشه.

من تو شرایط این خانم بودم و میدونم عن هم کمه برا همچین مردایی ک با زن مث اسسییرررررررر رفتار میکنن 

من تو شرایط این خانم بودم و میدونم عن هم کمه برا همچین مردایی ک با زن مث اسسییرررررررر رفتار میکنن&n ...

باشه عزیزم همه مشکل داریم خودمنم مشکل دارم ولی این کلمه شاید برازنده همچین افرادی باشه اما در شان تو نیست برا خودمون کسر شان داره 

اللهم عجل لولیک الفرج
باشه عزیزم همه مشکل داریم خودمنم مشکل دارم ولی این کلمه شاید برازنده همچین افرادی باشه اما در شان تو ...

ما زنا خیلی بدبختیم عزیزم بازم شوهرمونو  میبخشیم ولی میدونمممم خدا نمیبخشه من خو و میدونمممم چوب خدا صدا نداره و هرکی هم خورده دوا نداره.. امیدوارم همچین مردایی ک با این خانم و ای بچه طفل اینجور برخورد میکنخ بیشتررم ناراحت شدم بخاطر دخترش چوب خداااا رو بدجور به همی زودی بخورن

2706