2733
2734
عنوان

دخترم روزی دوبار کتک میخوره اینجا، میخوام برم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 5591 بازدید | 141 پست
عزیزم تورو یادمه خیلی برات ناراحتم🥺❤

اسمت آشناکاربری دوم همون کسی تو فکرمه هستی😂😂

امضاتم سلطانم تتل

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
عزیزم جدا شو از دست این آدم اونجا ک گفتی وقتی میاد سرده ولی وقتی من میرم رابطه زیاد میخواد ازش حالم ...

چرا اینجوریه یعنی؟ 

یعنی این احتمال هست که کسیو داره ، ولی وقتی ما میایم ، نمیتونه با اون باشه ، بقول خودش فقط تخلیه می کنه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه بتونی زندگیتو درست کنی خیلی بهتره، بچت سر سفره پدرمادرش باشه حس بودنه هردوتون رو داشته باشه فقط ...

نظراتت خیلی قشنگ بود عزیزم. اسی اگر این راه ها رو بتونی بری و کانون زندگیتو گرم کنی خیلی خوبه. هر چند من چشمم از اون شوهر جلاد تو چشم نمیخوره . بچشو سیلی میزنه مرتیکه

دستم را گرفته ای یا رب. سپاست میگویم ای برترین معشوق. اگر گنده تر از دهانم نباشد کمکم کن کمی رنگی از تو بگیرم. قلبم زیر بار گناهانم مرده. او را به قدرتت زنده کن
2731

داخل کمدا پر جوراب های لنگه به لنگه

زیر سقفا پر ادمای لنگه به لنگه

مجردا رویا ازدواج

متاهلا حسرت مجردا

یکی لنگ بچه

یکی سیلی به هفت ساله و  تجاوز به هیفده ماهه

عجب صبری خدا دارد

.

.

خسته ام خسته تر از انکه بگویم چه شده

اگه بهتون خرجی میده بمون تهران با دخترت خوش باش همچین مردی میخای چکار وقتی زندگی برای خودت و بچه ت تلخ کرده 

بالاترین سرعت دنیا                                                سرعت رنگ عوض کردن آدمهاس...🙄
چرا اینجوریه یعنی؟  یعنی این احتمال هست که کسیو داره ، ولی وقتی ما میایم ، نمیتونه با اون باشه ...

اره عزیزم و راهت جدایی نیست ازش چون بچه داری ازش و پشتوانه هم نداری.تنهاراهش اینه ک ولش نکنی.بمون پیشش

اللهم عجل لولیک الفرج
2738
اسمت آشناکاربری دوم همون کسی تو فکرمه هستی😂😂 امضاتم سلطانم تتل

ارهههه خودمم😍😍😍😍😍شناسایی شدم مجبور شدم ازکاربری پشتیبانم استفاده کنم🤦🏻‍♀️😄❤

وه پاکی "شه‌لیر" قسم،قسم وه گیسِ "ژینا"                 وه غیرتِ "کورد" قسم،قسم وه خدای بینا                      قسمِ ایمه کوردیل گیسِ خوه‌یشک و دایه‌سه                     گیسِ خوه‌یشکو دایه مان جورِ سوره و آیه‌سه     ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                 "له دارِ بَرزِ کلهرم✌🏻❤"
اونموقع درسته خیلیییییی تنهاییم ولی در عوض ارامش داریم

شوهرتم داره کاری میکنه که بری

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
چرا اینجوریه یعنی؟  یعنی این احتمال هست که کسیو داره ، ولی وقتی ما میایم ، نمیتونه با اون باشه ...

قطعا

صد در صد

ی درصدم شک نکن

وه پاکی "شه‌لیر" قسم،قسم وه گیسِ "ژینا"                 وه غیرتِ "کورد" قسم،قسم وه خدای بینا                      قسمِ ایمه کوردیل گیسِ خوه‌یشک و دایه‌سه                     گیسِ خوه‌یشکو دایه مان جورِ سوره و آیه‌سه     ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                 "له دارِ بَرزِ کلهرم✌🏻❤"
 داخل کمدا پر جوراب های لنگه به لنگه زیر سقفا پر ادمای لنگه به لنگه مجردا رویا ازدواج متاهلا ...

😞😞😞🥲🥲

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2706