2737
2734
عنوان

تجربه ی من از قانون جذب😍😍😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

| مشاهده متن کامل بحث + 840 بازدید | 63 پست
اسی اگ من باور داشته باشم ک عشقم برمیگردع و پشیمون میشه واقعا برمیگردع؟

من اطلاعات کامل ندارم ک راهنماییت کنم ولی باید رها کنی ذهنتو وابستگی جدایی میاره

میدونی یجورایی باید عمیقا ب این باور برسی ک خدا بهترینو سر راحت قرار میده و این ک اون ادم باشه یا یکی دیگه فرقی نمیکنه

فقط مطمعن باشی خوشبخت میشی و ب خدا اطمینان کنی

لگه بخشی از افسانه ی تو باشه برمیکرده اگه نه بدون تقدیر تو این شکلیه و  مطمعن باش خدا درست چیده

♥️
من قانون جذب رو قبول ندارم البته بعضی جاهاش خوبه اینکه مثبت فکر کنی یا شکر گزاری 

منم فعلا همین قسمتشو تایید میکنم ک راجبش تحقیق کردم

میشه بیشتر توضیح بدی کجاشو قبول نداری و چرا؟

♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
راهکارتو میگی؟

من اولین بار با کتاب شکرگزاری راندا برن که ۲۸ روز بود شروع کردم و واقعا روم تاثیر داشت،هر شب همین کتاب راه حل هایی بهت میگه شما باید اجرا کنید 

بعد من هر صبح کاری که میخوام شروع کنم ۵ بار اون کارمو مینویسم و دست اخر سپاسگذاری میکنم

شبم میخوام بخوابم برا هدف هایی که دارم سپاس گذاری میکنم 

و در یوتیوب خانمی ب اسم مینا علیزاده رو حرفاشونو گوش میکنم که واقعا انرژی بخش و مثبت هست

گاهی اوقات تو اتاقتون شمع و عود خوشبو روشن کنید و شکرگزار باشید و فکر مثبت داشته باشید

البته بگم من خودم خیلیییی کم کاری کردم اما باز شروع کردم خودمو از نو بسازم😊

سلام عزیزم منم از قانون جذب به بعضی از خواسته هام رسیدم اما چندین اشتباهی که انجام دادم  هم ...

ممنون که تجربتو ب اشتراک گذاشتی😍اسکرین شات گرفتم رفت تو لیست کتابایی ک باید بخونم💕😍

♥️
2738
[QUOTE=186872998]من؟لینک چی؟[/QUO  لینک تایپیک کارخانه رویاسازی؟؟شما نگفتی

نه من نبودم یکی دیگه گفت ولی اگه لینکشو مداشت همینو تو نت سرچ کن اخرشم بزن نینی سایت احتمالا بیاد

♥️
چرا

نمیدونم دقیق شاید کمی سردم یا اینکه رفتارام بچگونه اس

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
نه من نبودم یکی دیگه گفت ولی اگه لینکشو مداشت همینو تو نت سرچ کن اخرشم بزن نینی سایت احتمالا بیاد

سرچ کردم عزیزم ممنون.منم تایپیک sim sim و خوندم خیلی عالی بود همه چی و باد میده

پشت هر کوه بلند سبزه زاریست پر از یاد خدا و در آن باغ کسی می خواند که خدا هست دگر غصه چرا؟؟
کائنات یعنی چی؟ یعنی همه چیزایی ک اطراف ماس و خدا افریده  مگه اونا میتونن خواسته های مارو بدن؟

هر چیز شعور داره،شما مثلا ی حیوان ی گل تو خونت نگه داری  بهش برسی مثلا نتیجه اش هم می بینی،مثلا شما به یک گل برس مسلما انرژی مثبتشو دریافت میکنی و ناخدااگاه رو مغز شما هم تاثیر میذاره،حالت خوب میشه انرژی میگیری و از انرژی منفی دوری میکنی و باعث میشه رو هدفت تمرکز کنی

هر چیزی در این دنیا عکس و عکس العمل داره

و اینکه میگی مگه اونا میتونند خواسته ما رو بر اورده کنند همون مداد ی اشیاست میتونی با اون جملات مثبت بنویسی حالتو خوب کنی یا برعکس دگرگون کنی

فکر مثبت+ حال خوب=زندگی خوب

یکی ازدوستام همیشه می‌گفت ازبچگی همش فک میکردم کسیکه دوسش دارم می‌ره بایدختردیگه ومن تیپ میزنم ازجلوشون ردمیشم ودقیقاهمین اتفاق واسش افتاد/:

وقتی چشم امیدت به خدا باشه هیچ چیزاونقدرعجیب نیس که پیش نیاد(:💕🌱
شما اگر روی یه تکه سنگ هرچقدر تمرکز کنید و احساستون رو معطوف بهش بکنید هرگز نمیتونید یک میلیمتر هم ت ...

نه قانون جذب میگه اگه چیزی رو عمیقا دوست دارین و بهش فکر می کنید نا خودآگاه به سمتش کشیده میشین، همه موانع رو از سر راهتون کنار میزنید و بالاخره شرایطش رو مهیا می کنید

2706