2726

سلام   

من پرینازم  

توی نینی سایت زیاد میدیدم از این موضوع حرف میزنن اما چیزی ازش نمیدونستم  

تا اینکه کنجکاو شدم راجبش تحقیق کنم  

من به طور قطع نمیگم این قانون و تمااام چیزایی ک راجبش شنیدین درسته(من نه فقط این موضوع هر موضوعی راجب زندکی و دنیا باشه راجبش تحقیق میکنم و شدیدا ب تجربیات عملی اطرافیان توجه و اونا رو بررسی میکنم )

اما اون بخشی رو که راجبش تحقیق کردم تایید میکنم  

.

(در ضمن تاپیک قبلم هم یه نوع بررسی بود زیاد استقبال نشد ولی بازم دستگیرم شد یچیزایی که بیشتر راجب تحقیقاتم مطمعن شم(گر چه چند نفر کلا متوجه منظور من نشدن و اشتباه جواب دادن ))

بخشی ک تایید میکنم رو در قالب یه متن میزارم  

♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بر اساس قانون جذب ، احساساتی که دارید یک راهنما و مسیریاب بسیار قدرتمند در جهت اهداف و خواسته هایتان است، یعنی احساسات به شما نشان می دهد که به آن خواسته و هدفی که دارید میرسید یا نه؟ برای آنکه متوجه شوید به خواسته و هدف که دارید نزدیک یا دور می شوید بهترین راه توجه کردن به احساساتتان است.

در کل افکار ما زندگی ما را میسازد , و از طریق احساساتمان می‌توانیم بفهمیم که افکار ما درست است یا اشتباه . بر اساس قانون جذب کائنات برای آنکه متوجه شوید به چه چیزی دارید فکر می کنید باید به احساسات خود نگاه کنید .

اگر در مورد چیزی که فکر می کنید، احساستان خوب بود نشانه این است که دارید به آن خواسته و هدف می رسید اما اگر احساستان بد بود نشانه این است که دارید از آن خواسته و هدف دور می شوید و فاصله میگیرید.

پ ن:در واقع ما حسمون رو دریافت میکنیم خیلی از ما ها توی زندکیمون تجربه های مشابهی داشتیم

مثلا توی تاپیک قبل یه خانم گفت همیشه تصورم این بود شوهر ایندم بیشعور میشه و واقعا شد😁

♥️
2728

دوس داشتم خیلیا این تاپیکو ببین ولی خب نشد😁من بازم راجب قسمتای دیگه ی این قانون تحقیق میکنم و با شکا ب اشتراک میزارم😍شما هم اگه نظر یا تجربه ای دارید بگید⁦☺️⁩⁦❤️⁩

♥️
من عاشق یه آشنا شدم چجور جذبش کنم بیاد خاستگاری؟

من خودم اول راهم عزیزم زیاد اطلاع ندارم

ینی یجورایی دارما ولی دقیق نه

تاپیک های یکی از کاربرا هست خیلی مفید بود کاربریشو یادم نیس:/

♥️

من تایید میکنمم شدید . خانواده برا ازدواجمون خیلی سخت گرفت .اما خواهرم با همین قانون جذب اون کسی که میخواست رو جذب کرد منظور اینه که باافکارش ازدواجش با طرف رو جذب کرد ،چون بابام رد کرده بود طرف رو . 

اما من از بس فکر بد کرد و دقیقا همون افکار منفی که داشتم باعث شد به طرفی که لایق من بود نرسم و اون ترس ها و افکار منفب رو به خودم جذب کردم .

اما الان دارم مثبت فکر میکنم و مطمئنم همه چی درست میشه 

زندگی اونجور که میخواستم پیش نرفت اما😞..منتظر معجزه هستم😇..دعا کنین معجزه ی زندگیم اتفاق بیفته..متاهلم😊
2706