2726
عنوان

حس ششمی لازمم 😐😂💜

| مشاهده متن کامل بحث + 946 بازدید | 185 پست
حسم گاهی درسته گاهی نه  ۶۰درصد ۷۰درصده  برادر رو نمیدونم  یه خونه حیاط دار میگیرین ...

گلم یعنی چی کار کنم میترسم مث اونا بشع اونا یکی شون معتاد یکی خیانت کار 😭😭😭😭😭

خدایا بخاطر تمام داد ها و نداده هات شکرت  خدایا دخترمو صحیح و سالم بزار بغلم و به‌امید اون روز ک دخترم بغلم باشه بیام بیوگرافی مو بخونم و بگم‌خدایا شکرت ک دخترمو صحیح و سالم گذاشتی بغلم 🤲🩷  تاریخ امروز 2\5\1402 تاریخ تولد دخترم 13\8\1402 خدا جونم‌خودت مواظب دخترکم‌ باش🤲🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گلم یعنی چی کار کنم میترسم مث اونا بشع اونا یکی شون معتاد یکی خیانت کار 😭😭😭😭😭

نمیشه اصلا 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
خیر

😔هیچ راهی نیس؟؟؟؟؟ 

#سخن_سلطان من را از من بخواه و در من، نه پشت نقابی زیبا یا در لباسی مجلل، هر آنچه که هستم را دریاب، شاید در تنهایی زشت من خدایی بود زیباتر از نقاب و لباس مجلل. تتلیتی اعظم قدیمی
خیر

علی ب فاطمه ازدواج میکنن؟

عزیزان میشه برای حل مشکلم ی سوره کوثر بخونی؟😓اسمم فاطمه است.اگه خوندی بگو ک منم برات بخونم💙/ی نفر برام مزاحمت ایجاد میکنه/ میشه برام دعا کنید زندگیم به آرامش برسه 💙
حسم گاهی درسته گاهی نه  ۶۰درصد ۷۰درصده  برادر رو نمیدونم  یه خونه حیاط دار میگیرین ...

من و علی بهم میرسیم؟

عزیزان میشه برای حل مشکلم ی سوره کوثر بخونی؟😓اسمم فاطمه است.اگه خوندی بگو ک منم برات بخونم💙/ی نفر برام مزاحمت ایجاد میکنه/ میشه برام دعا کنید زندگیم به آرامش برسه 💙
2706