1874
2047
عنوان

حس ششمی لازمم 😐😂💜

775 بازدید | 170 پست

حستون میگه زهرا علی دوس داره یا یکی دیگه؟ 

عقدم میشه واس اینکه بسلامتی برم سر خونه زندگیم ی صلوات بفرستین 🙏💙الهم صلی الله و محمد وآل محمد💙

@sasasasasasasasa    

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#سخن_سلطان من را از من بخواه و در من، نه پشت نقابی زیبا یا در لباسی مجلل، هر آنچه که هستم را دریاب، شاید در تنهایی زشت من خدایی بود زیباتر از نقاب و لباس مجلل. تتلیتی اعظم قدیمی

چطور یک روزه اندامی زیبا  داشته  باشیم  ؟

حس ششمی هست ایشون؟ 

بله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#سخن_سلطان من را از من بخواه و در من، نه پشت نقابی زیبا یا در لباسی مجلل، هر آنچه که هستم را دریاب، شاید در تنهایی زشت من خدایی بود زیباتر از نقاب و لباس مجلل. تتلیتی اعظم قدیمی
2032
@sasasasasasasasa    

🤣🤣🤣

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرشته کوچولوی من، نه من تو رو دیدم، نه تو منو دیدی، بی‌صبرانه مشتاق دیدارت هستم عزیز دلم.😘❤😘 برای گرفتن دستات لحظه شماری میکنم😍😍😍        خدایا مسافر کوچولومون رو میسپاریم دست خودت سالم به ما برسونش❤بچها تاپیک های ختم و صلوات، سرگرمی، عکس منو تگ کنید💙💙🦋

زهرا علی رو دوست نداره 

فقط 36 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تازه کشف کردم حس ششمی هستم😅‌                                   گاهی وقتا که جوابتونو نمیدم بدونید حس نمگیرم ،تلاش هم که میکنم حس بگیرم همش اشتباه میشه🥺                                       دوخط موازیکه بعدازدواج میشه شیرین‌ترینلحظه‌ی زندگی             (این لحظه رو برا همتون از خدا میخوام ،خصوصا اون لحظه که عشقت غافلگیر میشه💜)                                                                     
2055
تو همون کیانا هستی؟🤨🤔

نه دوستمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیر

میشه به من بگی اون قصدش کمکه؟

تهش چی میشه و نظرش نسبت به من چیه؟

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر
پس کیو دوش داره مادرش کی ازاد میشه

ماه هست 

احتمالا تابستون امسال یا پاییز 

فقط 36 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تازه کشف کردم حس ششمی هستم😅‌                                   گاهی وقتا که جوابتونو نمیدم بدونید حس نمگیرم ،تلاش هم که میکنم حس بگیرم همش اشتباه میشه🥺                                       دوخط موازیکه بعدازدواج میشه شیرین‌ترینلحظه‌ی زندگی             (این لحظه رو برا همتون از خدا میخوام ،خصوصا اون لحظه که عشقت غافلگیر میشه💜)