2733
2734
عنوان

فقط مامانا میفهمن چی میگم

142 بازدید | 15 پست

امروز پسرمو گرفتم بغلم ۱۵ ماهشه همینجوری سینما گذاشتم دم دهنش  انقدر دلم گرفت یه لحظه گفتم چی میشد منم خودم به بچم شیر میدادم اصلا دلم نمی خواست بچم شیرخشکی شه اینم شد یه حسرت برام😔

منم مثل خودت

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا منم

🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️                                           😎😎
2728

من شیر خودمو میدم بخدا پدرم درومده نمیگم لذت نداره ولی فقط همون چندماه اول خوبه بعدش وابسته میشه بخوای بگیری از شیر گریه و زاری میکنه دلت کباب میشه 

اصلا از این فکرها نکن مادری که فقط شیر دادن نیست 

ایجگال نداله عزیزم ایشالله بچه ی بعدی... 

جوردیگه بلد نیستم همدردی کنم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738

ولی من اصلا ناراحت نیستم از شیرخشکی شدنش

۸ماه خودمو کشتم تا شیر دادم ولی اخرم شیرم خشک شد

قصد دارم دومی اگه خاستم بیارم ازاول شیرخشکی باشه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

به قران همین الان داشتم بهش فکر میکردم و میگفتم چرا باید همه بتونن بچشونو شیر بدن ولی من نتونم 😭😭😭😭😭 هیچوقت نمیتونم خودمو ببخشم دوقلوهام و از بیمارستان بهشون شیرخشک دادم ، خدا نگذره از اون پرستاری که گفت چرا براشون شیرخشک نگرفتین زود برین بگیرین و کم کم بهشون بدین ، این شد که دخترام دیگه شیر خودمو نگرفتن که نگرفتن 😔😔😔

خدا جون به بزرگیت قسمت میدم نزار آرزوم آرزو بمونه 😢😢😢 
چرا شیرخشکی شد؟

مادربزرگ شوهرم گفت شیر نداری طفلک بچه گرسنه مونده بهش شیر خشک میداد فرداش سینم پر شید شد ولی دیگه سینمو نگرفت بهش گفتم ک دکتر گفته به هیچ عنوان شیشه ندید به بچه

ادما کلا حسرت چیزای میخورن ک ندارن منم سر پسرم خیلییییی ناراحت شدم خودمم شیرش ندادم ولی خیلیا منو ک دیدن بچه های بعدیشونو شیر خشگی کردن گفتن راحتره و هیکلمون خرابه میشه و .......دیدم واقعا اگ خودمم بهش شیر میدادم ممکن بود منم مثل بقیه دوس داشتم شیر خشگی شه حسرت چیزی ک نداریو نخور تو لحضه زندگی کن هرچیزی خوبی و بدی خودشو داره 

تو با من چه کردی ک نگاهی جز نگاهت بر دلم معنا ندارد..
2706