1874
2061

من خیلیذاز الکلو.... استفاده میکردمو میکنم چند وقت بود تا میزدم یا بو وایتکس میفتادم به سرفه  میگم نکنه ریه هام آسیب دیدن یا آسم گرفتم. بعد چند وقت پیش یروز چشم دردو بدن درد گرفتم خوب شد روز بعدش سینم یهو خس خس کردو قفسه سینم سنگین بود خس خسش قطع شد روز بعدش باز قفسه سینم سنگین بودو نفس عمیق میکشیدم سرفم میگرفت تا الانم همینطورم تست ندادم اما احساس میکنم کرونا دارم چون خواهرو مادرم از نوع شدیدش گرفتن. هنوزم قفسه سینم سنگینه کمی سرفه میکنم بخصوص اگ اسپند دود کنم یا الکلو وایتکس استفاده کنم میوفتم به سرفه. بنظرتون کرونا ریمو درگیر کرده یا آسم... گرفتم؟؟ 

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🥰BTS🥰.                   من خوشبخت ترینم😁😁.  مثلا با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. تیکر تولد 3 سالگیه دخترمه

دکتر برو لازم باشه مینویسه برات 

الگوی درگیری آسم و کرونا هم متفاوته 

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

فروش ویژه ادکلن پریما

2059
دکتر برو لازم باشه مینویسه برات  الگوی درگیری آسم و کرونا هم متفاوته

آهان ممنونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🥰BTS🥰.                   من خوشبخت ترینم😁😁.  مثلا با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. تیکر تولد 3 سالگیه دخترمه

با توجه ب بدن دردت کروناس

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای خوبم ازت ممنونم ک رضای من عشق من را سر راهم قرار دادی و ب هم رسوندی ک بابت بودنش و خوبی هاش هر لحظه از ته ته قلبم شکر گذارت باشم ،خدای خوبم سپاسگذارم😘❤💍تیکر بارداری برای س تا نی نی زدم ❤ولی تیکر برای زبان و مهاجرتمونه❤
2051
کروناشوهرمنم اینجوریه ریش درگیره

عکس گرفته فهمیده ریش درگیره؟ برم دکتر برام بنویسه یا سر خود برم عکس بگیرم؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیگه وقتی کرونایی داشتید ومجاورشون بودید حتما شما دارید 

اره  خودمم که میگم کروناست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برو ی تست بده خیالت راحت بشه 

نزدیکی ده روزی هست ک اینطورم بنظرت کرونا باشه الان تست بدم مشخص میشه؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره ،استرس نداشته باش،ولی،یه عکس بگیر

ن اصلا استرس ندارم😶

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس تا زوده جهت اطمینان حتما حتما برو پیش متخصص ریه عالی وصدرصد یه سی تی بده

نمیدونم متخصص ریه اینجا هست یا ن اگه نبود بنطرت متخصص داخلی برم یادکتر عمومی؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره عکس گرفته منم میخام خودم برم مستقیم سی تی بدم

پس منم یراست برم بگیرم  چون فقط مشکلم ریه هامه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 نزدیکی ده روزی هست ک اینطورم بنظرت کرونا باشه الان تست بدم مشخص میشه؟

اره فکر کنم برو پیش دکتر اکسیژن خونتو میگیره لازم بود میفرستت سی تی

من  حسابم زهمه مردم این شهرجداست من امیدم بخدا بعد خداهم بخداست
1718