2058
2047

اولش هم خودم میذارم 

نداشتن پدر خیلی سخته اما سخت تر هم میشه وقتی...دختر باشی و عزیز دردونه بابا باشی اما چون بابات نیست اذیتت کنن...

حالا که خودت درست کردی تاپیک میزنی ولی ما عکس هم از پشم نداریم 😐🤝🏻

{به چی فکر میکنی}{پیش خودت فکر کردی خدایی که هرچی دلت خواست بتونی بهم بگی}{من فقط حرف خدام رو قبول دارم}{چون اگه از نظر کسی دیوونه باشم آخرش عزیز خدام}{میخوای مفت بگو مهم اینه پیش من دیوونه بازی های توئه}{آخر سر برای این کارهات راهی تیمارستان میشی}{ولی خودم چی}{به یه جایی میرسم که حتی فکرشُ نمیکردی}{سنگ بهم پرت میکنی}{من باهاشون یه قلعه میسازم}

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2059
حالا که خودت درست کردی تاپیک میزنی ولی ما عکس هم از پشم نداریم 😐🤝🏻

یعنی هیچ عکسی از هنری ک خودت انجام دادی نداری گلم

نداشتن پدر خیلی سخته اما سخت تر هم میشه وقتی...دختر باشی و عزیز دردونه بابا باشی اما چون بابات نیست اذیتت کنن...
یعنی هیچ عکسی از هنری ک خودت انجام دادی نداری گلم

عکس کلا خیلی نمیذارم تو گوشی 

خیلی خشگل هستن آفرین👐🏻🥀

{به چی فکر میکنی}{پیش خودت فکر کردی خدایی که هرچی دلت خواست بتونی بهم بگی}{من فقط حرف خدام رو قبول دارم}{چون اگه از نظر کسی دیوونه باشم آخرش عزیز خدام}{میخوای مفت بگو مهم اینه پیش من دیوونه بازی های توئه}{آخر سر برای این کارهات راهی تیمارستان میشی}{ولی خودم چی}{به یه جایی میرسم که حتی فکرشُ نمیکردی}{سنگ بهم پرت میکنی}{من باهاشون یه قلعه میسازم}

من دو روز پیش درست کردم چطورن؟

چالش لاغری بامدادخمار💖گروه ابی💖وزن اولیه۱۰۸💖وزن فعلی۹۸/۷۰۰💖وزن هدف۸۸💖مرسی از پری جونم که کلی بهم کمک کرد تابتونم یه کاهش توپ داشته باشم💖ممنونم ازت هستی جون که توگروهت خیلی بهم امیدواری دادی امیدوارم که زندگی سرشار از عشق درپیش داشته باشی💖الهه جونم خیلی دوستت دارم که با تاپیک خوبت کمکمون کردی عزیزم💖خدایا خودت کمکم کن تا به هدفم برسم وجا نزنم💖دوست خوبم میشه برا حاجتم یه صلوات بفرسی ممنونم💖💖💖💖
2050

توهرتاپیک موضوع این چنینی میذارمش😂شوهرم خیلی میخندید

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
SN😜شهرکرد💝۱۷تیر دراین خانه پسرکی🧒🏻 اخ پسرکی 🥰جان پسرکی😍لبخندمیزند...روزمادرفهمیدم گل پسرمی🤗
توهرتاپیک موضوع این چنینی میذارمش😂شوهرم خیلی میخندید

ای جان

ای خدا...!!!کاری بکن ناخدا چه بی رحمه...     زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست😍                         به خدا که وصل شوی آرامشی وجودت را فرا می گیردکه نه به ‌راحتی می‌رنجی،و نه به ‌آسانی می‌‌رنجانی….آرامش،سهم دل‌هایی ست که نگاهشان به سمت خداست💛
من دو روز پیش درست کردم چطورن؟

عالی و خوشمزه   

عالی و خوشمزه    

فداتم

چالش لاغری بامدادخمار💖گروه ابی💖وزن اولیه۱۰۸💖وزن فعلی۹۸/۷۰۰💖وزن هدف۸۸💖مرسی از پری جونم که کلی بهم کمک کرد تابتونم یه کاهش توپ داشته باشم💖ممنونم ازت هستی جون که توگروهت خیلی بهم امیدواری دادی امیدوارم که زندگی سرشار از عشق درپیش داشته باشی💖الهه جونم خیلی دوستت دارم که با تاپیک خوبت کمکمون کردی عزیزم💖خدایا خودت کمکم کن تا به هدفم برسم وجا نزنم💖دوست خوبم میشه برا حاجتم یه صلوات بفرسی ممنونم💖💖💖💖
1718