2726

بشین بخون به جای اینکه بیای اینجا😐😶

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببخشید عزیزان من میتونم بجای یکنفر دیگه با گوشی خودم امتحان بدم؟ یعنی لینک امتحانش رو بفرسته و ایمی ...

آره اگه سایتی که امتحان میدید شناسنایی چهره و صدا نداشته باشه.

آره اگه سایتی که امتحان میدید شناسنایی چهره و صدا نداشته باشه.

آها نه فکر کنم کتبیه امتحانات شما شناسایی چهره و صدا داشته؟

یچی دیگه قراره امتحان زبان نهم بدم گفت هزینشم میدم پسره کرونا گرفته نمیتونه چقد هزینه بگیرم؟

دعام کنید🙏
آها نه فکر کنم کتبیه امتحانات شما شناسایی چهره و صدا داشته؟ یچی دیگه قراره امتحان زبان نهم بدم گفت ...

پول گرفتن کار درستی نیست 

اگه قصدت کمک کردنه که رایگان باشه 

مگرنه این پولا خوردن نداره 

به عقاید هم احترام بزاریم..
آها نه فکر کنم کتبیه امتحانات شما شناسایی چهره و صدا داشته؟ یچی دیگه قراره امتحان زبان نهم بدم گفت ...

بله ما یکی از امتحانامون به صورت زنده بود فیس تو فیس با دبیر😂😂

چه خوب خودش یه شغلیه 

نمیدونم نرختون چقدره میخوای ۳۵۰۰۰ بگیر😂

پول گرفتن کار درستی نیست  اگه قصدت کمک کردنه که رایگان باشه  مگرنه این پولا خوردن نداره& ...

اخه بیکار نیستم که بشینم امتحان بدم 

هدفمم آموزش زبانه که ازش پول دربیارم که یه بنده خدا گفت بجای پسرم امتحان بده هزینشم میدم

دعام کنید🙏