2726
عنوان

شیردهی

99 بازدید | 8 پست

سلام 

از کجا بفهمم شیرم بچه رو سیر میکنه؟ اینکه شب ها شیرم کمتر میشه طبیعیه؟ 

اینکه نوزاد تند تند شیر میخاد گاهی، منظورم هر یه ساعت، یعنی شیرم کم بوده؟ اخه خودش یا خوابش میبره یا بدون گریه جدا میشه

اگه زياد نخوابه گريه كنه سير نميشه  چند ماهشه؟

خوابش میبره ولی تا منو میبینه شیر میخواد نبینه ارومه یا میخوابه 

دو ماهشه 

شیر مادر بچه لاغر تر از شیرخشک میشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بستگی به شیرت داره شیر من پرچربه بچه دخترخالم شیرخشکیه دختر من فقط بیست روز بزرگتر از بچه دخترخالمه ولی ماشاالله خیلی درشت تره

اُفَوّضُ اَمری اِلی اللّه خدایا ممنونم که خوشحالم کردی اللهم صل علی محمد وآل محمد باافتخار مامان پرنسس و پرنس😍😍

عزیزم اگه چند بار تو روز مثلا ۶ تا ۸ بار خوشو خیس می کنه وزنش هم خوبه یعنی شیرت کافیه بعضی بچه ها اشتهاشون زیاد ربطی به شیر کم مادر نداره من خودم شیر خودمو خورد وزنش خوب بود حتی می گفتن بچت شیر خشکیه الانم که ۱۳ ماهشه بازم شب ها زیاد بیدار میشه عادتش دیگه باید تحمل کرد بازم نگرانی کمکی بده مخصوصا شب ها بیدار نشه شیر مادر سبک زود هضم میشه 

منم اوایل برام سوال بود که بچم با شیرم سیر میشه یانه براهمین عصرها همیشه شیرافزا یا رازیانه میخوردم تا صب هم سینم بشدت پر میشد.

اُفَوّضُ اَمری اِلی اللّه خدایا ممنونم که خوشحالم کردی اللهم صل علی محمد وآل محمد باافتخار مامان پرنسس و پرنس😍😍

حتی بچت تا صبح هم خوابید برا شیر بیدار نشد خودت پاشو شیر بهش بده گلوش خشک نشه و قندش نیفته دختر من ۲۱ماهست هنوز شیر شب یکی دو وعده میخوره