2733
2734

خاهرا منو مامانم داشتیم راجب پدرم صحبت میکردیم که یه اتفاقی واسش افتاده که نمیخایم به هیچ وجه کسی بفهمه خیلی واسه پدر مادرم مهمه این موضوع بعد منو مادر شوهرم تو یه ساختمونیم یه انباری دیوار به دیوار خونم هست که اگه بلند حرف بزنیم یکم صدا رد میشه بعد من داشتم همین جوری حرف میزدم با مامانم تلفنم که قطع شد دیدم برق انباری روشنه رفتم دیدم مادر شوهرم داره وسایل هاشو جا بجا میکنه ازش پرسیدم کی اومده گف و یه  نیم ساعت پیش یعنی همه حرفتمو شنیده من حواسم نبود آخه اصلا صدای در انباری رو نشنیدم می‌ترسم حرفامو شندیده باشه چه خاکی برسر بگیرم؟ 🤕🤕🤕🤕

دختر نازم بر اثر مریضی فوت شد😭و من شدم یه مادر داغ دار💔 واسم نی نی بعدیم سالم باشه خاهش میکنم فقط یه دونه صلوات واسم بفرستین همین 😭💔🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

ایشالله که نشنیده🚶‍♀️

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

هیچی دیگه شنیده.سعی کن ازش آتو بگیری تا رازتو نگه داره🤗😑

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
چه رازی؟ وازکتومی؟

ای بابا این چیزا چیه میگی

نه بابا موضوع خانوادگی که به پدرم مربوطه 

دختر نازم بر اثر مریضی فوت شد😭و من شدم یه مادر داغ دار💔 واسم نی نی بعدیم سالم باشه خاهش میکنم فقط یه دونه صلوات واسم بفرستین همین 😭💔🙏
دیگه اگه هم شنیده باشه نمیشه کاریش کرد😐

کاش دهنمو گل میگرفتم 🤦‍♀️🤕

2706