2737
2734

سلام خانمالاااااا 

کمکم کنین 

انگار اصلا دست خودم نیست تخیل 

چی کارکنم 😔😔😔😔

یه زندگی خیالی برای خودم شکل دادم 

که همش پر کننده کمبودامه هرچقدر مشکلاتم بیشتر باشه تخیلمم شدید تره

نگین خوبه که داغونم 

لطفا هرکی  متنم رو می خونه نظر بده  وبدون نظر نزه 😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بد نیس که

همین تخیلاتت کم کم جذبِ زندگیت میشن و صورتِ واقعی پیدا میکنن

اگه حرفی زدم ک باعث شد ناراحت بشین حتما" بفرمایین ک ازتون عذرخواهی کنم...🌸حالِ دلتووووون خوش❤
2738

باید سرت شلوغ باشه تا وقت نکنی توی افکارت غرق بشی

این حالت اصلا خوب نیست

به خودم قول دادم هیچوقت غصه‌ی گذشته رو نخورم، غصه‌ی اتفاق افتاده.. بدترین روزی رو که داشتم یادمه، اما فقط یادمه.. مثل ا‌ون روز درد نمیکشم، مثل اون روز اشک نمیریزم.. یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر کردم این آدم مچاله شده دیگه تا صبح‌ دووم نمیاره ولی صبح شد.. یه روزایی تو‌ زندگیم اومدن که فک کردم عقربه ها دیگه قراره تکون نخورن ولی گذشت، رد شد، تموم شد.. اگه باور کنیم که هیچ چیزی توی زندگی دائمی نیست دیگه هیچوقت غصه نمیخوریم.. چه اشک بریزی و خودتو به درو دیوار بکوبی، چه بخندی و قدم بزنی، دیگه نمیتونی زمان رو به عقب برگردونی، همه چی میگذره..پس غصه‌ی اتفاقی که افتاده رو هیچوقت نخور...

وا 😐🚶‍♀️

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

اتفاقا من کیف میکنم یکم از این دنیای کوفتی جدا میشم😂

ببین منو🤨                                    بخند😬                                    بخند عمو ببینه😉                                                                آخ قربون خنده هات، همیشه بخند خوب؟! بذار زندگی بفهمه زورت بهش میرسه                                                               

آدما همیشه به فانتزیاشون فکر میکنن ولی نباید زندگی عادیتو تحت تاثیر قرار بده و با دنیای واقعی قطع ارتباط کنی

زنی که سرو صدا داره یعنی دوستت داره ، از زنی که ساکت شده بترس یعنی پایان

فکر کنم کم کم درست شه همه نوجوانی تا حدودی تخیل رو دارن

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706