2737
2739
ته فعالیت ی کارمند چیه؟ جواب ارباب رجوع رو میده و کارای تکراری و روتین 

بُرد تاثیرش بیش‌تره

ماهیتاً ارایه خدمات هست، ولی فروشنده‌هایی که عموماً تولیدکننده نیستن، شغلشون بُرد مفید اجتماعی نداره؛ تأمین کالا

این یکی مؤلفه‌های تعیین‌کننده لول «اجتماعی» شغلیه.

من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست.   برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم. مشغول‌الذِمه‌اید اگه توی تاپیک‌های کتاب و کتاب‌خوانی منشنم نکنید.  پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.  
ته فعالیت ی کارمند چیه؟ جواب ارباب رجوع رو میده و کارای تکراری و روتین  

نه 

اول از اینکه وقتی ارباب رجوع میاد باید درست باهاش صحبت کنی 

این یک 

دو اینکه با افراد زیادی مثل همکار و ارباب و رجوع و رئیس در ارتباطن و با هر کدوم یه مدل صحبت میکنن باعث میشه روابط اجتماعی بالا داشته باشن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بُرد تاثیرش بیش‌تره ماهیتاً ارایه خدمات هست، ولی فروشنده‌هایی که عموماً تولیدکننده نیستن، شغلشون بُ ...

یکی از مزیتایی هم ک شغلای ازاد دارن اینه ک تایم کاریشون دست خودشونه اختیاراتشون بیشتره  خودشون رئیس خودشونن ولی مثلا ی کارمند مجبوره برای مرخصی هم هماهنگ کنه و به اختیار خودش نیست 

و اینکه ی کارمند حقوق ثابت داره حالا نهایت با اضافه کاری یا پاداش افزایش پیدا کنه ولی کار ازاد درامدشون دست خودشونه و این انگیزشونو بیشتر میبره بالا 

2731
و اینکه ی کارمند حقوق ثابت داره حالا نهایت با اضافه کاری یا پاداش افزایش پیدا کنه ولی کار ازاد درامد ...

خوب این کار ازاد اگه یه هفته نره سرکار هیچی در نمیاره 

کارمندم میتونه ذوق داشته ب اشه همکار من ( سطح کاری و تحصیلاتش و همینطور زمان کاریش از من بیشتره به خاطر همین زیاد تر میگیره) ماهی 15 تومن از ساعت ۷:۳٠ تا 4 میگیره با دوساعت اضافه کاری و پاداش و پنجشنبه هم بیاد میشه 18

اینا به کنار حقوق و درامدش خوبه ( از بعضی از بازاری ها هم بیشتره) و اینکه میگی انگیزه 

خوب ایشون کارش اینطوره که هر چی بیشتر وایسه بیشتر میگیره ما شرکتمون اینطوریه از ساعت 6 به بعد هر کی وایسه ساغتی بهش حقوق میدن ساعتی 70 خوب ایشون اگه دوساعت بهش بخوره 140 بهش اضافه میشه 

اسنم انگیزه برا بیشتر پول دراوردن 😉😉

و اینکه ی کارمند حقوق ثابت داره حالا نهایت با اضافه کاری یا پاداش افزایش پیدا کنه ولی کار ازاد درامد ...

در ضمن کار ازاد بیمه نداره 

اگه نرن درامدشون یاا کم میشه یا هیچ 

شب یلدا و عید و تعطیلایه مختلف تعطیل نیستن 

الان تو این کرونا درامدشون پایین اومده