2737
2734
عنوان

حاجت دارا بیایید براتون دعا کنم🌺

| مشاهده متن کامل بحث + 1270 بازدید | 224 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حاجتت روا گلم برات دعا میکنم 

منم هم درد توام برام دعا کن 

من فاطمع 

طرف اسمش علی

عزیزان میشه برای حل مشکلم ی سوره کوثر بخونی؟😓اسمم فاطمه است.اگه خوندی بگو ک منم برات بخونم💙/ی نفر برام مزاحمت ایجاد میکنه/ میشه برام دعا کنید زندگیم به آرامش برسه 💙
2728

دعا کن برای سلامتی خودم و خانواده ام و طولانی بودن عمر خانواده ام ، دعا کن اگه باردارشدم بچه ام سالم بدنیا بیاد و صالح باشه و همیشه سلامت و عمرش طولانی ، اسمم سمیرا ، همون شریم نی نی سایتم بگو 

من برات دعا میکنم خدا حاجت دلت رو بده تو هم برای من دعا کن دلم شکسته ازعشقم مادر بشم الان چند وقته ا ...

چشم عزیزدلم حتما❤️

آنچه مرا نکشد قوی ترم میسازد⚡☪️
رویا هستم توروخدا واسه سلامتی مامانم دعا کن ،التماست میکنم شش ماهه پدرمو به طرز فجیعی از دست دادم و ...

چشم عزیزدلم حتما❤️ انشاالله همه چی درست میشه

2738
سمیه ام واسم دعا کن شوهرم بیاد منو بچه امو با خودش ببره...دست از زنهای دیگه برداره...منم واست دعا می ...

چشم عزیزم حتما،مرسی

ان شاءالله زودی ازتههههه دلت لبخند بزنی بگی خدایا شکرتتتتت شد بالاخره     التماس دعا.. ب ...

مرسی گلم،چشم عزیزم حتما براتون دعا میکنم❤️

برای من حتمادعاکن توی موقعیت خیلی بدقرارگرفتم دعاکن اونچیزی ک میخام بشه منم واست دعامیکنم ممنون💔

خودخواه باش خوشحال باش صادقانه ترین رفتار یک فرد،رفتار خودخواهانه او است.

دلمو شکستن

از زندگی نا امیدم کردن با زخم زبوناشون

برای ارامشم دعا کن بچه تو شکمم داره عذاب میکشه از گریه هام😭😭😭

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35