2726

دقیق نمیدونم چنده

خیلییییی زود خسته میشم

موهامم خشکه و ریزش دارم

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید

دقیق نمیدونم چقدرن ، ولی خیلییی ضعیفم و وقتی بلند میشم سرم گیج میره و چشمام سیاهی میره .

خیلیم خوابم میاد همش و خیلی خستم ، رنگمم پریده اس 😪

هرچیم میخورم چاق نمیشم

Lifemusician،ابجی هروقت اومدی بهم پیام بده خیلی دلم برات تنگ شده 😊فکر نمیکردم انقد یهویی منو بزاری و بری ، ان شالله هرجا هستی سالم و شاد باشی 🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یادم نیست

بیحالم و کمخواب،بعصی وقتا هم مور مور میشه دست و پام 

بعضی وقتام بهم میگن رنگت پریده

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
2728
از حد نرمال پایین تری؟؟ قرص میخوری؟

اره میدونم اوضاعم خرابه ، با ماه رمضونم بدتر شدم .

باید قرص اهن و این چیزا بخورم ولی کوتاهی میکنم ، قرص زینک هرچن شب عشقی میخورم ، یه شربتم هس از عطاری گرفتم پاکستانیه اسمش فولاده اونم تا قبل ماه رمضون میخوردم بد نبود 

Lifemusician،ابجی هروقت اومدی بهم پیام بده خیلی دلم برات تنگ شده 😊فکر نمیکردم انقد یهویی منو بزاری و بری ، ان شالله هرجا هستی سالم و شاد باشی 🥰
اااااا منم تمام این علامتارو دارم

میشه بدونم چن کیلویی ؟؟؟و چند سالته؟؟؟من ۱۸ سالمه و قدم ۱۶۰ و وزنم ۴۲ ، البته این وزن قبل ماه رمضونه الان کمتر شدم 

دیگه رسما داری از وسط نصف میشی

افتضاااااحم ، بعد ماه رمضون میرم دکتر تغدیه چون الان برم فایده نداره درگیر روزه ام نمیشه .

من ازمایش خون دادم همههههههه چی نرمال جز یکم کم خونی ، ولی واقعا همه چی به خوبیه ازمایشم نبود، خودم حس میکنم واقعی خیلی ضعیفم ولی ازمایش میگه نه همه چی اوکیه جز کم خونی .

2706