2726
عنوان

جای جوش و لک

115 بازدید | 12 پست

سیلااااااااام خوبین خوشین سلامتین ؟... 

اولین بارمه تاپیک میزنم و واقعا از روی اجباره خواهشا کمکم کنید اگ روش های جدید و موثر برای درمان جای جوش ک فقط لکه میدونین یا تجربه دارین بگین خواهشا ۱۷ سالمه چندبار دکتر رفتم الا دگ جوش نمیزنم ولی جای جوشای روی صورتم خیلی وحشتناکه همه یجوری نگام میکنن دگ خجالت میکشم 😭 درمورد روتین پوستی کمکم کنین 🥺🙏پوستم خیلی چربه

اگه پوستت خیلی چربه برای همونه که جوش میزنه باید چربی پوستت کنترل بشه گلم

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگه پوستت خیلی چربه برای همونه که جوش میزنه باید چربی پوستت کنترل بشه گلم

اره خیلی چربه البته قبلا مشکلاتی داشتم ک الا حل شده فقط جای جوشا موندن 

اوممم چطور میتونم کنترلش کنم ی روتین خاصی باید انجام بدم؟ 

اره خیلی چربه البته قبلا مشکلاتی داشتم ک الا حل شده فقط جای جوشا موندن  اوممم چطور میتونم کنتر ...

دراین مورد نمی‌دونم ولی باید حتما دکتر پوست بهت یه چیزی برای کنترل چربی بده عزیزم

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
دراین مورد نمی‌دونم ولی باید حتما دکتر پوست بهت یه چیزی برای کنترل چربی بده عزیزم

اها ممنونم😻🙏راستش دوبار رفتم ولی فقط قرص میداد ک بعده ی مدت اطرفیانم نزاشتن استفاده کنم 

اها ممنونم😻🙏راستش دوبار رفتم ولی فقط قرص میداد ک بعده ی مدت اطرفیانم نزاشتن استفاده کنم 

نه منم با قرص برای جوش صورت زیاد موافق نیستم عزیزم،انشالله خوب بشه صورتت