2733
2734
عنوان

کسی می دونه اسم بیماریم چیه؟

219 بازدید | 21 پست

حالم از خودم بهم می خوره اعصاب و حوصله هیچی ندارم زندگیم جهنمه یکیو می بینم ک نگام می کنه رد میشه میره چیزای عجیب غریب می بینم 

عاشق اینم که خودم و بزنم بزنم تو سر خودم این قد می زنم تا دیگه جونی برام نمیمونه می خوام خودکشی کنم ولی نکردم تا الان چون گناه داره😒

حال هیچییییی ندارم اعصاب ندارم کسیو بیشتر از دو دقه نمی تونم تحمل کنم اصلا نمی دونم چطور شماها ازدواج کردین؟ یا چطور بچه دار شدین چطور میشه با کسی که یه جلسه با گل و شیرینی اومده در خونه یه عمر زندگی کرد من تحمل خودمم ندارم چه برسه یکی دیگه 

اصلا احساس می کنم به اینجا تعلق ندارم این بدن این خانواده هیچ کدوم مال من نیست انگار تو بدنم زندانیم انگار این بدن مال یکی دیگس من اشتباهی اومدم توش😐💔 چه کنم دیوونه شدم نمی تونمم برم روانپزشک😪🚶‍♀️

باشه تو خوبی اصلا تو راس میگی🙂💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا نمیتونی بری پیش روانپزشک دقیقا؟

اینجا که کسی دکتر نیست. تازه باشه و بهت بگه بیماریت چیه، چه فایده ای برات داره؟

تو به نظر من فقط یک بیماری نداری.کنار افسردگی ممکنه یه مشکل دیگه ای هم داشته باشی. حتما برو دکتر و به خودت و احساساتت کمک کن.

هرجور فکر کنی همونجور جذب میکنی.

چرا نمیتونی بری پیش روانپزشک دقیقا؟ اینجا که کسی دکتر نیست. تازه باشه و بهت بگه بیماریت چیه، چه فای ...

۱۶ سالمه نمی تونم تنها برم از خونه بیرون کسیم به فکرم نیس که ببره😪💔

2738
۱۶ سالمه نمی تونم تنها برم از خونه بیرون کسیم به فکرم نیس که ببره😪💔

به قول خودت 16 سالته

چرا نمیتونی بری؟ با یه بزرگار برو خوب

نمیتونی بری؟ ایراد نداره. یه مرکز مشاوره پیدا کن و تلفنی صحبت کن

تازه الان اکثر روانپزشک ها مراجعه غیرحضوری و ویدیو کال دارن

به قول خودت 16 سالته چرا نمیتونی بری؟ با یه بزرگار برو خوب نمیتونی بری؟ ایراد نداره. یه مرکز مشاور ...

اگه با تلفن حرف بزنم بد تر بهم گیر میده حتما خودم یه چیزی می دونم که میگم نمی تونم دیگه

فقط تنها چاره ای که دارم مردنه

2706