2410
2553
عنوان

هومیوپاتی

95 بازدید | 11 پست

سلام دوستان،کسی بودن برای بچه ش طب هومیوپاتی امتحان کرده باشه و جواب گرفته باشه،برای درمان اختلال یکپارچگی حسی دخترم که نزدیک چهار سالشه و تاخیر گفتار داره می‌خوام امتحان کنم

یه مدل دوستت دارم هست که گفته نمیشه                فقط فهمیده میشه                                           بهش میگن:                                       دوستت دارم واقعی    

یکی می گفت برای درد معده ۳سال پی اپی  رفته 

خوب شده 

فک کنم برای درد هایی که درارتباط  با عصاب باشه خوب باشه 

خود من یه مدت رفتم ولی جواب نگرفتم ولی ارومم کرده بود 

من خیلی عصبی م 

از پذیرش درخواست دوستی آقایان معذوریم 😊

نمی‌دونم امتحان کنم یا نه؟هزینه ش خیلی میشه؟

یه قرعه کشی شرکت کردم ماه دیگه به اسمم درمیاد گفتم برای هزینه گفتار درمانی دخترم بذارم،نمیدونم درکنارس این طب رو امتحان کنم نتیجه میگیرم یانه؟

یه مدل دوستت دارم هست که گفته نمیشه                فقط فهمیده میشه                                           بهش میگن:                                       دوستت دارم واقعی    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی می گفت برای درد معده ۳سال پی اپی  رفته  خوب شده  فک کنم برای درد هایی که درارتب ...

تو کرمانشاه مطب هومیوپاتی نیست؛به نظرتون میشه از واتس آپ باهاشون تماس بگیرم و دخترمو ویزیت کنم؟

2720
تو کرمانشاه مطب هومیوپاتی نیست؛به نظرتون میشه از واتس آپ باهاشون تماس بگیرم و دخترمو ویزیت کنم؟

نه چون همون جا (مطب )دارو می دن می خورید  

هرجلسه یه شرح حالم می گیرند  

باید خیلی صبور باشی ،زود نتیجه نمی ده

از پذیرش درخواست دوستی آقایان معذوریم 😊
2714
چرا کاردرمانی نمی برید!!؟

از ماه دیگه میبرمش،فعلا بودجه شو ندارم

عزیزم انشالله خوب می شه

مرسی گلم😉