2726
عنوان

کتاب ۴ اثر از فلورانس اسکاول شین

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 38 پست
چرا نپسندیدین؟میشه بگید  

وقتی یکی برا اولین بار درباره قانون جذبو کتابای این سبکی میخونه انگار تو وجودش یه چیزی روشن کردن وقتی ده تا کتاب اینجوری میخونه میفهمه زیادم واقعی نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی یکی برا اولین بار درباره قانون جذبو کتابای ان سبکی میخونه انگار تو وجودش یه چیزی روشن کردن وقتی ...

آهان 

در مورد قانون جذب؟

فکر میکردم رو باورا ی آدم اثر میزاره اینکه منفی باف نباشیم واینا 😶

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده❤                       
2728
آهان  در مورد قانون جذب؟ فکر میکردم رو باورا ی آدم اثر میزاره اینکه منفی باف نباشیم واینا 😶

تو این کتابا فقط از افرادی ک موفق شدن مثال میاره ازاون چند ملیون ادمی که موفق نشدن حرفی نمیزنه زیاد جدی نگیر

چرا نپسندیدید؟🙄

کلا مطالب انگیزشی رو دوست ندارم...هیچ تأثیری روی من نمیزاره...به نظرم کلیشه‌ایه..ولی کسایی که این سبکی دنبال میکنن‌‌..کتاب خیلی خوبیه واسشون

من دیگر متاسف بر کسی نیستم،                تأسفم بر( من )است، که در رضایتمندی دیگران تلف شد.                 «جبران خلیل جبران»                                                                                                                  
تو این کتابا فقط از افرادی ک موفق شدن مثال میاره ازاون چند ملیون ادمی که موفق نشدن حرفی نمیزنه زیاد ...

آهان آره درست میگید 

آخه تعریفش شنیده بودم گفتم ببینم چجوریاست✔

مرسی ممنونم

بچه ها فقط من یه تیکه هایی از متنش برام نامفهوم بودو یه یسری جمله هاش سنگین بودو نفهمیدم یا بقیه هم ...

مثلا کدوم جمله‌هاش؟؟ من خیلی وقت پیش خوندم دقیق یادم نمیاد

من دیگر متاسف بر کسی نیستم،                تأسفم بر( من )است، که در رضایتمندی دیگران تلف شد.                 «جبران خلیل جبران»                                                                                                                  
کلا مطالب انگیزشی رو دوست ندارم...هیچ تأثیری روی من نمیزاره...به نظرم کلیشه‌ایه..ولی کسایی که این سب ...

بله درست میگید هر کسی یه جوریه 

ممنونم راهنمایی کردید💖

بچه ها فقط من یه تیکه هایی از متنش برام نامفهوم بودو یه یسری جمله هاش سنگین بودو نفهمیدم یا بقیه هم ...

ترجمه چه کسی خوندید؟گیتی خوشدل؟

2706